Kategorie: Novinky, Internet

Blogy které rád čtu - o internetu, podnikáni

V poslední době mi má RSS čtečka v Opeře
stále víc mlčí. Blogy které jsem rád četl mlčí
mlčí a mlčí. Možná jste na tom podobně.

Proto zde zkusím napsat pár mých oblíbených blogů, které potěší novými příspěvky a pak blogy kde smutně sem tam kouknu, zdali náhodou nezměnili RSS kanál. Pokud máte, znáte nějaký zajímavý blog, který stojí za to, podělte se o něj i s krátkým popiskem, připíši jej k článku. Kde jsou ty časy kdy psal třeba Poděs, teď na jeho doméně běží nějaká mfa. (C´mon, Nosi atd...) Ale proč truchlit, internet je evoluční medium a život je o hledání, alspoň tak nám to v reklamě tvrdí jedna firma. Takže hledejme nové zdroje, nové blogy.

V poslední době mě asi nejvíce potěšil blog Inwebstora www.inwebstor.cz o tvorbě portfolia, které bude přinášet pasivní příjem. Kvalitou, informační hodnotou perfektní blog. Doufejme, že mu nálada do psaní vydrží.

Kdo chce sledovat růst firmy, od myšlenky po velkou firmu, určitě nesmí opomenout číst blog od Johna Vanhary . www.podnikanivusa.com Blog svými příspěvky často vede k zamyšlení, jak koukat na svět a hlavně k motivaci snažit se něco dělat.

Převážně o doménách, ale nejen o nich píše s pěknou kadencí Drago na svém blogu www.404m.com

Kdo má rád spíše bulvárnější blogováni, tak nesmí vynechat blog od Petra Jeníka. www.owww.cz Příjde mi jak by díky blogu se sám hledal, hledal cestu jak vyřešit nějaký problém. Což je super, protože díky bulvárního ražení a rýpavějších témat to v diskuzích pod články zajímavě vře, bublá a informačně témata rostou do krásy. Jen je třeba si udržovat nadhled nad všemi konflikty, které tam jsou.

www.affilblog.cz od František Szabó přináší zajímavé články které stojí za to číst.Dobře se čte i www.propagacenainternetu.cz od Jakuba Čižmaře.

Michal Kurečka mě sem tam potěší novým článkem. Po škole trošku s blogováním zvolnil, ale snad chytne novou mízu. www.mkurri.cz


Díky Honzovi Pokornému za tipy na další blogy, které vypadají zajímavě.

První www.egy.cz má v záhlaví Online podnikání/provoz eshopů, kdo jej píše se mi ale nepovedlo odhalit. Není to ani v prvním článku, ani v sekci o webu. Možná nějaký Jerry.

Odhalit že za www.webbiz.cz stojí Lukáš Hanes. Rozhodně jeho blog stojí za přečtení, články na Webbizu jsou opravdu z praxe, už se těším až si blog přečtu celý. Protože jsem o něm opravdu nevěděl.

Opravdu žhavá novinka mezi blogy je blog od autora, který své jméno celkem úspěšně tají. Twitter ale jeho jméno prozradí. Blog Tomáše Míky o internetu, webových aplikacích, androidu. http://www.wwwblog.eu/Nově přidáno (11.1.2012)

http://www.1bloger.cz ... nový blog Josefa P. Máte tip na další která tu ještě nemám? A kdo mi chybí a nedávno ještě mezi náma byl Dadajax, Grysom, VladoPt, Poděs.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět

Ty víš něco o VladoPt? Co s ním je, že nepíše ani blog ani na twitter?

odpověděl(a)

Nevím, úplně se odmlčel, v poslední době ani moc neběhá...

, - odpovědět

Diky, popozeram - vyzera to zaujimavo

, - odpovědět

Blog Johna Vanhary je opravdu skvělé místo pro čerpání inspirace, motivace a skvělých myšlenek :) V poslední době jsem neměl moc čas na čtení blogu, tak mrknu i na další uvedené blogy.

Co se týká blogu dadajax.net, ten brzo zanikne (rušit ho nebudu, jen už tam nebudu přispívat). Místo něj ale vznikne blog nový, tentokrát více zaměřený na osobní rozvoj a podnikání :) A bude na co se těšit ;)

odpověděl(a)

Už se těším, odobní rozvoj je teď celkem trendy téma.

, Blogy které čteme odpovědět

Ahoj.
Máme stejnou skladbu čtiva, ale ono to asi zase tolik v ČR nebude.
Ještě mám ve čtečce egy.cz a webbiz.cz, také nejsou špatné.
owww od Jeníka občas zajímavé, ale až moc výstřední

napiš mi kdyžtak seznam webů které spravuješ, třeba bychom mohli povyměnit nějaké tématické odkazy

Honza

icon odpověděl(a)

Ahoj

díky za další dva zajímavé tipy, už se těším až ty blogy přelouskám od prvního příspěvku, vypadají zajímavě.

K mým stránkám, no já se zatím za malý obsah na nich stydím, ale pomalu přibývá. Všechny stránky snad až na tento blog a 50let.cz nemají nějaký základní linkbuilding (pr články, pár katalogů) chci to provést až budu mít živnostenský list. Ale píšu tu o stránkách a nenapíšu které www.i-makings.com/sprava-webu/index.php ID user 691 UIP není ale aktualní, zadává se při přidávaní webů.

Tématicky
50let.cz 40let.cz 30let.cz k-narozeninam.cz (zážitky)
expomilano.cz toskanskoitalie.cz (cestováni Itálie)
0kc.cz (hudba)
frydekimistek.cz (o Frýdku-Místku)
mojeokoli.cz, domluva.cz od všeho trochu


Turkův blog

Kamil Staš

Informace o mně
Já a živnostník

Menu

DoporučujiDárky pro muže
Dárek k padesátinám
Dárek k narozeninám
Toskánsko, Itálie
Frýdek-Místek
Žraločí chrupavka

Spřátelené blogy

http://opicinoviny.cz/
http://mkurri.cz
http://www.zkusmo.cz/
http://nogol.cz/blog/
Manuel Nuněz
http://mkurri.cz

Twitter