Zdroj: https://turek.savana-hosting.cz/mojeokoli/system/index.php?a=194  •  Vydáno: 27.12.2011 23:59  •  Autor: Turek

Blogy které rád čtu - o internetu, podnikáni

V poslední době mi má RSS čtečka v Opeře
stále víc mlčí. Blogy které jsem rád četl mlčí
mlčí a mlčí. Možná jste na tom podobně.

Proto zde zkusím napsat pár mých oblíbených blogů, které potěší novými příspěvky a pak blogy kde smutně sem tam kouknu, zdali náhodou nezměnili RSS kanál. Pokud máte, znáte nějaký zajímavý blog, který stojí za to, podělte se o něj i s krátkým popiskem, připíši jej k článku. Kde jsou ty časy kdy psal třeba Poděs, teď na jeho doméně běží nějaká mfa. (C´mon, Nosi atd...) Ale proč truchlit, internet je evoluční medium a život je o hledání, alspoň tak nám to v reklamě tvrdí jedna firma. Takže hledejme nové zdroje, nové blogy.

V poslední době mě asi nejvíce potěšil blog Inwebstora www.inwebstor.cz o tvorbě portfolia, které bude přinášet pasivní příjem. Kvalitou, informační hodnotou perfektní blog. Doufejme, že mu nálada do psaní vydrží.

Kdo chce sledovat růst firmy, od myšlenky po velkou firmu, určitě nesmí opomenout číst blog od Johna Vanhary . www.podnikanivusa.com Blog svými příspěvky často vede k zamyšlení, jak koukat na svět a hlavně k motivaci snažit se něco dělat.

Převážně o doménách, ale nejen o nich píše s pěknou kadencí Drago na svém blogu www.404m.com

Kdo má rád spíše bulvárnější blogováni, tak nesmí vynechat blog od Petra Jeníka. www.owww.cz Příjde mi jak by díky blogu se sám hledal, hledal cestu jak vyřešit nějaký problém. Což je super, protože díky bulvárního ražení a rýpavějších témat to v diskuzích pod články zajímavě vře, bublá a informačně témata rostou do krásy. Jen je třeba si udržovat nadhled nad všemi konflikty, které tam jsou.

www.affilblog.cz od František Szabó přináší zajímavé články které stojí za to číst.Dobře se čte i www.propagacenainternetu.cz od Jakuba Čižmaře.

Michal Kurečka mě sem tam potěší novým článkem. Po škole trošku s blogováním zvolnil, ale snad chytne novou mízu. www.mkurri.cz


Díky Honzovi Pokornému za tipy na další blogy, které vypadají zajímavě.

První www.egy.cz má v záhlaví Online podnikání/provoz eshopů, kdo jej píše se mi ale nepovedlo odhalit. Není to ani v prvním článku, ani v sekci o webu. Možná nějaký Jerry.

Odhalit že za www.webbiz.cz stojí Lukáš Hanes. Rozhodně jeho blog stojí za přečtení, články na Webbizu jsou opravdu z praxe, už se těším až si blog přečtu celý. Protože jsem o něm opravdu nevěděl.

Opravdu žhavá novinka mezi blogy je blog od autora, který své jméno celkem úspěšně tají. Twitter ale jeho jméno prozradí. Blog Tomáše Míky o internetu, webových aplikacích, androidu. http://www.wwwblog.eu/Nově přidáno (11.1.2012)

http://www.1bloger.cz ... nový blog Josefa P. Máte tip na další která tu ještě nemám? A kdo mi chybí a nedávno ještě mezi náma byl Dadajax, Grysom, VladoPt, Poděs.