Zdroj: https://turek.savana-hosting.cz/mojeokoli/system/index.php?a=294  •  Vydáno: 27.2.2013 14:04  •  Autor: Turek

Mé dlouhodobé plány v podnikání - Itálie

Nedávno jsem si ujasnil kde by mělo
mé podnikání na internetu směřovat.

Nedávno jsem si uvědomil a pořádně promyslel své plány do budoucna, nemyslím teď plán dnes udělám tento obsah, příšti měsíc další minisite, ale dlouhodobý plán k tomu, jak zabespečit sebe a svou rodinu. Hodně mi to pomohlo, protože hned vím co chci a budu k tomu směřovat. Podnikatelských plánů jsem v minulosti měl mraky, některé naivní, jiné realizovatelné. O tomto jsem si jist, že je splnitelný a přínosný. A teď už konečně k tomu podnikatelskému plánu. Chtěl by jsem tvořit stránky a obsah o Itálii. Z počátku tvořit tyto stránky v češtině a potom až budu mít dost obsahu pro pravidelné aktualizace zkusit cizí jazyky. Finální třešnička a přechod i do světa “offline” by bylo vydání ebooku pro turisty. Proč zrovna Itálie. Důvodů je několik, již několikrát jsem v Itálii byl a určitě se tam za život ještě několikrát podívám. Výhoda Itálie je taky v tom, že turistická sezóna je v Itálii jak letní tak zimní. Je to třetí největší ekonomika eurozóny, takže s tímto státem čile obchodujem. A proč jsem se rozhodl psát jen Itálii a ne třeba celou evropu? Důvod je ten, že chci využít v počátku synergii při studování informací. Nastuduji si třeba to jaké pokuty můžete dostat v Itálii a různě napsaný článek mohu napsat na x webů, vzájemně je prolinkovat, takže ušetřím čas. Lépe se budu orientovat na internetu jednoho státu, než jednou studovat francouzské stránky, podruhé anglické atp... A hlavně mám Itálii rád.

Celkově mé portfolio o Itálii aktualně čítá tři stránky na kterých intenzivně pracuji. Finální cíl je mít stránky o Toskánsku (mám), Dolomitech (mám, nově koupená doména), moři v Itálii , Římě, Benátkách, Milánu (mám), tento měsíc jsem celý web předělával) a finálně udělat stránky o Itálii jako celku.

Tím se nezřikám myšlenky souběžně pracovat na jiných stránkách a tématech,ale Itálie by měla být pro mě prioritou. Finálně by mělo jít o obsahové přínosné weby. Obsah stále vylazuji, tak součastný stav neberte jako finální.