Zdroj: https://turek.savana-hosting.cz/mojeokoli/system/index.php?a=286  •  Vydáno: 4.1.2013 20:51  •  Autor: Turek

Můj rok 2012

Jaký byl můj loňský rok?

Kdo mě dobře zná, tak mu může příjit že se moc neměním, ale věřte nebo ne. Před rokem jsem o životě smýšlel úplně jinak.

Hlavní události roku 2012 byl vztah. Nádherný vztah s přítelkyni kterou miluji a chtěl by jsem s ní prožít celý můj život. Ona byla v mnoha směrech impulz, poradce, našeptávač pro změny v roce 2012. Možná ne všechny změny se mohou líbit mému okolí, přeci jen ubylo času, kdy jsem trávil čas jinak, ale věřte že vše důkladně promýšlím a myslím si, že nejsem povahově horší.

Stále jsem zaměstnanec ve společnosti Distep, kde pracuji na oddělní měření a regulace, starám se o regulaci po elektronické stránce.

Podnikání

Další důležitý krok, který jsem učinil v roce 2012 bylo zřízení živnostenského listu. Měl jsem to udělat již před deseti lety.Volná živnost dnes umožňuje podnikat “skoro ve všem”, já jsem si vytičil cíl mít “pasivní” příjem z reklam, které poběží na mých stránkách. Z počátku jsem neměl moc času věnovat se stránkám, protože jsme měli s přítelkyni hodně času a společně podnikali různé aktivity, ale s jejím nástupem do práce jsem se mohl pustit do tvorby stránkového portfolia. První půl rok byl o hledání správné cesty a postupů, jak vydělávat. Ale o tom jsem zde psát nechtěl mít o hledáni cesty jak vydělávat píši měsíční reporty. Snad jen, za celý rok mé stránky navštívilo 69383 návštěvniků kteří viděli 164753 stránek.

Já a sportování

Díky úbytku času jsem letos méně běhal. V roce 2012 jsem uběhl 721 km (2011 1290km). To ale neznamená, že by mi ubylo pohybu, nebo sportování. Výletů kdy jsme šli mnoho kilometrů bylo nespočet, po deseti letech jsem začal běhat na běžkách, jezdit na kole. Poprvé v životě jsem letos hrál squash. Doma se snažím posilovat. Ale určitě by jsem se chtěl vrátit i k běhu a to přesněji k tomu vytrvalostnímu. Naposledy jsem totiž běžel 16,5 km pomalejším tempem a musím říci já ten stav při běhu miluji, když mi proudí tělem energie a já si užívám každé minuty na silnici.

Cestování

Tolik výletů do hor, ale nejen tam jsem za rok ještě nikdy nepodnikl. Nejvzdálenější výlet bylo jarní lyžování ve Francii. Další překrásné větší výlety byly: Český Krumlov, Vysočina a Beroun. Neopakovatelně pěkná byla i tůra na Babie Goru. Část jich je zachyceno zde, ale nejsou tam určitě všechny.

Další změny

Jím mnohem zdravěji. Na snídani jsem se propracoval ke klasickému mysli, tzn.klasické vločky a sušené ovoce do nich si přidám dvě lžičky bílého jogurtu. Na obědy, pokud to výjde chodím na klasické jídlo, fastfoody jsem hodně omezil. Jím více ovoce a zeleniny.

Z absolutního abstinenta jsem se změnil na člověka, který se příležitostně napije. Preferuji dobré víno. Nicméně čajovny a dobrý čaj mám stále nejraději.

Celý rok jsem předělával šatník doposud jsem měl jen sportovní oblečení, nic slušného.

Přestal jsem sledovat politiku, vyjma poslouchání radiožurnálu a místo Respektu jsme začal číst Forbes.

Po letech jsem byl na plesech a na diskotékach.

Přestal jsem hrát počítačové hry. Dnes by mě nenapadlo hrát počítačovou hru.

Změn bylo hodně, ale tyto jsou ty nejdůležitější.

Děkuji všem ve svém okolí, že jste tu byli v roce 2012, bylo mi ctí se s Vámi bavit, potkávat Vás. Novoroční předsevzetí nemám, protože si je dávám v průběhu roku a ne jen na Nový rok.