Zdroj: https://turek.savana-hosting.cz/mojeokoli/system/index.php?a=240  •  Vydáno: 16.5.2012 12:19  •  Autor: Turek

Letem internetem 6

Zajímavé informace z internetu.
Pro lidi podnikající na internetu.

Jednou za čas se na internetu objeví nový zajímavý blog, který stojí za to číst. Pokud se věnujete podnikání na internetu, tak si do RSS čtečky musíte přidat blog Ondřeje Bárty. Ondřej se soustředí hlavně na anglicky hovořící internet a o své zkušenosti píše na svém blogu.

Po pár měsících se zase rozepsal i Inwebstor, takže pokud jste u něj dlouho nebyli podívejte se na jeho blog.

V Ostravě se na 29.5. chystá První Internet Marketing Sraz v Ostravě. Organizuje jej Jakub Čižmař, kterého určitě znáte z blogu www.propagacenainternetu.cz . Doufám že se sraz povede a sraz bude mít dlouhou tradici.Webdeal diskuzní fórum o podnikání na internetu opět boduje. Fórum přišlo s novou službou sledující klíčová slova webů ve vyhledávačích. Majitelé webů kteří nepotřebují sledovat desítky slov, ale vystačí jim sledování tří slov, nebo si za další slova připlatí svou aktivitou na fóru,je jednoduše komfortně umožněno sledovat jak si weby vedou. Celá služba se ještě ladí, ale už teď je určitě použitelná.

Mário Roženský napsal na svém blogu článek 9 důvodů, proč nikdy nebudete bohatí , který se začal po internetu šířit virálně. Jak Michal (Mkurri) Kurečka na svém blogu zmínil. Bude zajímavé sledovat, zdali Google celý blog Bugovo.com za nárust odkazů nesestřelí. Držím palce ať se tak nestane. Protože článek si takovou publicitu zasloužil a Mário by měl být odměněn a ne potrestán.