Zdroj: https://turek.savana-hosting.cz/mojeokoli/system/index.php?a=227  •  Vydáno: 16.4.2012 17:22  •  Autor: Turek

Živnostenský list

Vždy jsem chtěl podnikat, už jako malý
jsem o tom snil a vždy ne a ne se
rozhoupat ke kroku pořídit si živnostenský list.

A dnes se to stalo, zašel jsem na Živnostenský úřad ve Frýdku-Místku. Bez front jsem se dostal hned na řadu. Starší paní mi ráda s čímkoliv poradila. Byla milá, hodná, ochotná. Čekal jsem že budu celý den běhat po úřadech jako je Finanční úřad, socialní atd.. nicméně všude se to přeposlalo internetem. Jen mi paní úřednice radila za 14 dní zatelefonoval na úřady, zdali to tam je pro jistotu. Takže místo celého dne jsem strávil asi 30 minut na živnostenském úřadě a odešel s Volnou živností na vedlejší činnost. Ještě musím pozjišťovat mnoho věcí, ale bylo mi řečeno, že podnikat mohu hned ode dneška. Takže začínám nasazovat partnerské reklamy na stránky. Tolik věcí na studováni jsem už dlouho neměl, ale těším se na to, je to výzva.

Nápadů v čem podnikat jsem měl hodně a stále mám, ale vždy to bylo teoretizování a ne realita a teď doufám, že studování a vymýšlení teorií mám za sebou a konečně začnu úročit nabité know how. Je mi jasné že teď začíná více rutinní práce. Ale konečně bude ohodnocena i nějak reálně a to bude ten správný motore, tedy podnětů je více.

Z knihkupectví jsem si přinesl knížku Jak jsem vydělal svůj první milión na internetu od Ewen Chia. Při prolistování tam nic extra navíc než vím nebylo, ale je to takové ucelené. Až ji dočtu podělím se o názor na tuto knihu.

Doufám že si vše vyřídím jak mám. Nějaký ucelený souhrn co a jak se na internetu, ale i v knižní podobě těžko hledá.