Zdroj: https://turek.savana-hosting.cz/mojeokoli/system/index.php?a=13  •  Vydáno: 27.1.2010 22:22  •  Autor: Turek

Moje stránky a domény

Inventura mých internetových stránek. Plány do budoucna.

Na začátku minulého roku (2009) jsem si říkal, konečně se musím vrhnout do tvorby stránkového portfolia. Na internetu se už pohybuji pěknou řadu let a stránky průběžně nějaké tvořím, ale většinou jen účelově, jako informační stránky na jednotlivé akce. Nápadů je plno a zrovna internet je celkem levná platforma, pro jejich realizaci. Jen se dopracovat k tomu, soustavně je budovat. Budiž mi k tomu nápomocen i tenhle článek, kde uvidím loňské výsledky návštěv. Zatím jsem stránky extrémně nepropagoval, neb nerad propaguji něco, co nemá hodně obsahu, příjde mi to nefér někoho na takové stránky lákat. A jaké to jsou

http://www.domluva.cz
(roční úhrn 1192 unikatních návštěv, 2620 návštěv, 7042 zobrazených stranek)
Tímhle webem bych chtěl v budoucnu nápomoci s organizátorům s organizaci jejich akcí. Zatím tam mám tři hlavní obsahy, fórum které slouží hlavně mě a mému okolí k domlouvání se na výlety, ty tam už i leží, takže v budoucnu mohou lidem přinášet tipy na výlety. Je celkem povedené (nějaký open source) editovatelné, s rss kanály. Rozcestník na weby které při plánovaní kde vyrazit mohu doporučit. A linkovník, což je pokus o rozjezd katalogu odkazů na galerie z akcí, což člověk ocení hlavně za více let, kdy se linky jinde postrácí. Pozapomenou.

Http://www.mojeokoli.cz
(roční úhrn 774 unikatních návštěv, 1630 návštěv, 7910 zobrazených stránek)
Tenhle blog. Původně jsem na téhle doméně chtěl rozjet nějaké kritické stránky, kde by se lidé vyjadřovali ke svému okolí. Ale nějak si myslím, že krytikou se svět nemění, tak jsem tu zřídil svůj blog. Z počátku jsem nakopíroval pár mých starších textů a nic dalšího nepsal, ale pomalu mu začínám přicházet na chuť hlavně se těším, až se víc rozepíši o čajových domech. Zavedu asi i rubriku o deskových hrách, kterým se hodně věnuji.

Http://www.frydekimistek
(nově pořízená doména)
Tak to je můj nový počin, z kterého bych chtěl v budoucnu mít i nějaký finanční přínos. Aktualně mám takovou práci, že přes týden mívám nepravidelně volno. Celé mé okolí většinou pracuje, tak jsem si řekl, začnu psát o městě kde bydlím. Když budu mít volno vyrazím s foťákem k nějaké zajímavosti zdokumentuji zapíší a snad se mi v budoucnu povede vybudovat dosti obsáhlý portálek. Neměl by být senzaci chtivý, jako spíše informativní.

Http://www.0kc.cz
(nově pořízená doména)
Upřímně jak jsem zjístil, že je volná tak jsem neodolal a koupil jsem si ji. Asi ze spekulativního důvodu, že by o ni mohl někdo mít zájem. (Akce velkých firem bývají časté) Ale už jsem pomalu začal uvažovat, zdali na ní nehodit nějaké stránky o MP3 které jsou zdarma. Plno kapel dnes nabízí své alba k stažení. Tak udělat na to téma blogísek. Ale uvidíme co se na ní objeví.