Kategorie: Novinky, Internetové portfólio, Podnikání

Internetové portfólio březen/2014

Vždy když se objeví nějaký rekord,
tak mě na jednu stranu hodně těší
a v duchu si říkám, první vlaštovka

v budoucnu snad běžná věc, pokud ve svém usilí vydržím. V březnu se mi co se týče finanční stránky hodně dařilo. Jak affiliate, tak PPC v mých měřítkách solidně rostlo. Obsah na stránkách přibýval nejrychlejším tempem. Jediné co se nezměnilo, byla návštěvnost. (zvýšila se oproti únoru o 1276 visits na 21447 visists) Návštěvnost zatím neroste, protože se většinou věnuji svému novému budoucím autorativnímu webu, který zatím v návštěvnosti chytá jen méně konkurenční long tail fráze. V hlavních KW zatím stoupá jen pozvolna. Podrobněji se o tomto webu rozepíši v samostatném článku, až budu mít o čem psát.

V březnu jsem toho stihl opravdu hodně, nejen při tvorbě obsahu, ale i v realném životě. Kromě několika krásných výletů s mou snoubenkou, tak jsem naběhal 198 km, dočetl jsem skvělou knihu Začněte s proč a přečetl knihu Affilák. Díky vytrvalostnímu běhu jsem měl možnost hodně přemýšlet o vývoji mého online podnikání a jsem moc rád, že aktualně nepřemýšlím co dalšího by jsem měl dělat (nové stránky), ale plně své myšlenky zaměřuji na jedno téma a to téma v mé hlavě rozebírám ze všech stran. Vytrvalostní běh je pro úvahy idealním sportem. Jsem při něm sám, nic mě neruší, hudba, možnost dělat něco jiného, neřeším rychlost atd… .

V březnu jsem podal daňové přiznáni. Jsem moc rád, že jsem loni daňové přiznáni dělal sám, letos už to byla hračka. (vyplňováni zpřijemnil elektronický folmulář na http://www.financnisprava.cz/ ) Díky tomu, že si jej dělám sám, tak vím co si mám hlídat, různé limity atd… . V kolonce příjmy z podnikáni jsem uvedl částku vyšší o 500% oproti roku 2012. Částka stále není závratná, ale už je určitě zajímavá. Udržet si podobné tempo růstu i v letošním roce nejspíš nepůjde, z malého základu se roste dobře, ale budu se snažit.

V následujících měsících se musím rozhodnout, zdali mám začít některé věci delegovat, tzn. reinvestovat peníze, nebo ne. Prozatím všechny peníze šetřím na svatbu. Ale po ní musím zvážit všechny pro a proti.

PS: Pokud někdo odebírate články z mého blogu pomoci RSS čtečky a máte v čtečce úvod url http://www.turek.savana.cz/mojeokoli/ tak jej přepište na aktualní. Hosting totiž měnil základní adresu účtů.



Články které mě v březnu zaujaly:

Marian Kabel - Vybudujte a zaplaťte. Realitní portál i Facebook

Macháčková výměna - Kdy Česko dožene západní svět (zde mě nejvíce zaujal a ovlivnil komentář diskuzi - už jej nebudu hledat, ale někdo tam napsal: je krásné, že všichni diskutující čekají až česko dožene západ, nicméně on už několik let má příjmy vyšší než lidé na západě, zkrátka někdo čeká a někdo koná)

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Turkův blog

Kamil Staš

Informace o mně
Já a živnostník

Menu

Doporučuji



Dárky pro muže
Dárek k padesátinám
Dárek k narozeninám
Toskánsko, Itálie
Frýdek-Místek
Žraločí chrupavka

Spřátelené blogy

http://opicinoviny.cz/
http://mkurri.cz
http://www.zkusmo.cz/
http://nogol.cz/blog/
Manuel Nuněz
http://mkurri.cz

Twitter