Kategorie: Novinky, Internetové portfólio, Podnikání

Internetové portfólio únor/2014

V únoru jsem sel na polích,
ehm tvořil obsah na webech,
aby jsem mohl v budoucnu sklízet.

Lednový růst se nekonal. Probíhala zimní olympiáda a mnoho lidí koukalo na televizi. Já jsem se plně soustředil na můj autorativní web, který ještě nemá “žádnou” přirozenou návštěvnost. Po příjmové stránce jsem na tom byl stejně jak v lednu. Oproti loňskému únory jsem měl o 250% větší příjmy. Poprvé se mi povedlo mít dva leady během jednoho dne. Jeden z únorových leadu byl rekordní co se týče provize (624,- Kč), teď jen doufám v jeho schválení.

Autorativní web

Jak už jsem zmínil, většinu času při tvorbě obsahu investuji do mého nového webu. Web se věnuje dárkům pro muže . Konkurence je větší než u malých nik na které jsem cílil v minulosti. Nicméně pomalu mi na tento web proudí traffic z vyhledávačů, jde o různé long taily. Zatím to jsou jen jednotky UIP denně. Kdyby jsem měl mou práci vyjádřit v nějakém poměru, tak na webu píši 1 normostranu textu za 1,- Kč. Takže je to dost mizerná brigáda. Ale je to jak se vším v životě. Vše potřebuje čas. Nic nevyroste ze dne na den. V budoucím boji s novou konkurencí budu rád za jejich pomalý nástup.

Mám tu nabídku pro majitele dárkových webů. Jestli chceš vyměnit tématické odkazy v článcích na téma dárky, tak mi napíš na můj email kamilstaszavinacemail.cz

Plány na březen:

Budovat obsah, hlavně na webu o dárcích.
Dopsat článek nejen o vytrvalostním běhu. Jde o hlubší úvahu, kterou chci dobře zpracovat.
Neustále uvažuji jak zpracovat cestu do Paříže. Do Paříže jedu v červenci na svatební cestu, takže budu mít čerstvě nastudované informace, originální fotografie a zkušenosti. Uvažuji zdali mám udělat nějaký webík, který bude cílit třeba na jednu menší niku kolem Paříže. Nebo napsat text a ten s fotografiemi prodat.

PS: již tři měsíce marně sháníme kapelu na svatbu. Kapely mají většinou strašné weby. Neexistuje žádný portál, katalog kde by se kapely daly hledat. Kdyby někdo hledal téma na které vytvořit stránky, tak si myslím, že zde by mohl bodovat. Hledanost na Skliku Kapela na svatbu není závratná 546, ale toto téma bude mít hodně geo long tailů, určitě by nějaký VIP zápis do katalogu šel zpeněžit.
PSS: kdyby měl někdo tip na dobré muzikanty ze severní moravy, tak mi napište na kamilstaszavinacemail.czČlanky které mě v únoru zaujaly:

1bloger - Mohou menší weby v dostatečném počtu vydělat víc než jeden velký?
Ondřej Martínek - Jak na affiliate recenzní web – díl 1 , Jak na affiliate recenzní web – díl 2
Affiliate konference 2013 - - Youtube
Štefan Kuska - Jak je na tom český affiliate marketing

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Turkův blog

Kamil Staš

Informace o mně
Já a živnostník

Menu

DoporučujiDárky pro muže
Dárek k padesátinám
Dárek k narozeninám
Toskánsko, Itálie
Frýdek-Místek
Žraločí chrupavka

Spřátelené blogy

http://opicinoviny.cz/
http://mkurri.cz
http://www.zkusmo.cz/
http://nogol.cz/blog/
Manuel Nuněz
http://mkurri.cz

Twitter