Kategorie: Novinky, Internetové portfólio, Podnikání

Internetové portfólio leden/2014

Leden byl ve znamení velkého růstu.
Celé by jsem to přirovnal skomírajícimu
ohníčku, v kterém jsou uhlíky.

Já na ohníček přiložil nové dřívi a začal ze všech sil foukat. Rapidní růst přišel po rozhodnutí věnovat se nejvýkonějším webům a soustavné práci na těchto webech. V lednu jsem napsal přes 31 normostran textů, což byl můj rekord. Linkbuilding jsem kromě prolinkování svých stránek neřešil. Příjem ze stránek nezaznamenal takový růst jak návštěvnost, ale byl větší než v prosinci a než loni o tomto čase. Ale nešlo o překotný růst.

Po třech letech nechám expirovat svou 3 znakovou doménu. www.0kc.cz Původně jsem si ji registroval v době kdy jsem studoval aukce domén a chtěl jsem taky nějakou svou doménu na spekulace. Říkal jsem si nějaká velká firma bude rozjíždět projekt, kde bude něco zadarmo. Doménu jsem neprodal. Na doméně jsem v minulosti provozoval stránky s tipy na MP3 alba zdarma. Nebyly to odkazy na warez, ale na opravdové alba zdarma. A minulý rok jsem se snažil na doméně rozjet magazín o Twitteru. Jenže aby smagazín stál za něco, musel by jsem se mu věnovat mnohem víc. S "magazínem" jsem skončil a pár článků překopíroval zde na blog. A doménu 0kc.cz nechávam vyexpirovat.Pokud má někdo zájem tak má možnost.

Minulý report jsem psal, jak se chystám na autoritativní stránku. V lednu jsem se pustil do její tvorby. Cílím na odvážnou niku a to dárky pro muže. Hledanost je obrovská, webůcílicí na tutu noku je taky hodně, ale chci se prosadit, tyto stránky jsou pro mě aktualně prioritou. Stránky běží na doméně www.netradicnidarkypromuze.cz Stránky běží na Wordpressu, který použivám poprvé. ( běžně užívám Drupal, HosteEdit, Getsimple)

V lednu proběhly zprávy že končí Adbenefit, na tomto provozním systému mám pár stovek, takže mě tolik nemrzí. Damejidlo.cz které mi tam v minulosti nejvíce vydělávalo již dávno odešlo jinam. Pro své weby budu muset najít nějaký jinou affiliate síť, kde nemusím být plátce DPH. Pokud máte tip, napište která je dobrá. Hledám hlavně eshopy s dárkovým zboží. Hodinky, móda, něco ala Bonami...

Návštěvnost mých stránek za leden 2014 - 21603 (+9637)


Michal Sobel - Cesta startupisty
Picjumbo - Fotky zadarmo
Seopizza - Jak rozjet Secondhand
Michal Hardyn - Co by jste dělali se 100 mega

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Turkův blog

Kamil Staš

Informace o mně
Já a živnostník

Menu

DoporučujiDárky pro muže
Dárek k padesátinám
Dárek k narozeninám
Toskánsko, Itálie
Frýdek-Místek
Žraločí chrupavka

Spřátelené blogy

http://opicinoviny.cz/
http://mkurri.cz
http://www.zkusmo.cz/
http://nogol.cz/blog/
Manuel Nuněz
http://mkurri.cz

Twitter