Kategorie: Novinky, Podnikání, Internetové portfólio

Internetové portfólio prosinec/2013

V prosinci jsem pokračova v návštěvnostil ve volném pádu.
Vše zlé je ale pro něco dobré. Pustil jsem se
do tvorby obsahu ještě s větší vervou.

V prosinci i když byly svátky, tak jsem si našel čas a intenzivně jsem pracoval na stránkách. Obsahu přibylo hodně. S hrůzou jsem zjístil, že jsem zanedbával mé nejvýdělečnější weby. Stále jsem se hnal za novými, půl roku spíš experimentoval s malými nikami, kde jsem si chtěl ověřit určité věci. S experimentama je konec v prosinci jsem dospěl k rozhodnutí plně se věnovat nejvýnosnějším webům.

Příjmy v prosinci byli větší než loni. Poprvé jsem měl větší příjem z affiliate než z PPC. V prosinci jsem pokořil pro mě zajímavou metu a to 500 000 zobrazených webů s reklamou od Skliku. Je mi jasné, že takové číslo někdo dělá třeba každý den a já jej mám po několika měsících, ale pro mě je to milník a milón zobrazení plánují stihnout do létošního léta. Návštěvnost na začátku roku letí strmě vzhůru.

Cíl pro rok 2014 je vybudovat jeden autorativní dárkový web. Chci na něm publikovat každý den jeden článek Doménu již mám a až projekt rozjedu, tak se o něm určitě rozepíši. Zatím si dám náskok, pro případ kdyby někdo chtěl jít v mých šlépějích. Chci se plně soustředit čistě na PPC a affiliate příjem z organické návštěvnosti.

V posledních dnech se na internetu měnili majitelé PPP systémů. Jsem moc zvědav na změny. Dva největší systémy Placla.cz a Kupclanek.cz koupil Michal Kubíček. Moc by jsem si přál, aby propojil peněženky svých projektů. Pozoruji u sebe, že mám drobné příjmy v různých systémech a těžko se mi u nich dosahuje na výplatní minima. Tak jsem kdysi odepsal “příjem” z Placly. Na Placle mi díky poklesů ranků na tomto blogu v systému nezbyla možnost dosáhnout na výplatní minimum. Na Adexpertu již přes rok sbírám vyplatní minimum na banneru od Eboly, který mám tady na blogu.

Přeji všem úspěšný rok 2014

Návštěvnost stránekČlánky a diskuze které mě v prosinci zaujaly:
Podnikání v USA - Okamžitá odměna, nebo dlouhodobě větší kompenzace?
Religs - Analýza klíčových slov pro eshopy
Webdeal - Diskuze kolem prodeje Placly, dobrý je úvod
Na volné noze - článek o efektivitě
Marketing journal - Rozhovor s Neilem Patelem

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Turkův blog

Kamil Staš

Informace o mně
Já a živnostník

Menu

DoporučujiDárky pro muže
Dárek k padesátinám
Dárek k narozeninám
Toskánsko, Itálie
Frýdek-Místek
Žraločí chrupavka

Spřátelené blogy

http://opicinoviny.cz/
http://mkurri.cz
http://www.zkusmo.cz/
http://nogol.cz/blog/
Manuel Nuněz
http://mkurri.cz

Twitter