Kategorie: Novinky, Podnikání, Úvahy

Můj rok 2013

Malé ohlédnutí za loňským rokem

Rok 2013 byl nejhektičtějším rokem, který jsem zatím prožil. O osobním životě na blogu moc nepíši, ale aby bylo vše jasné, tak něco málo napíši. V létě jsem se stěhoval od rodičů k přítelkyni do Ostravy. Byt jsme upravovali, zařizovali. V záři jsem se zasnoubil a v tomto roce se budu ženit. Díky těmto událostem ubylo volného času, nelituji toho a jsem rád za další životní zkušenosti. Jen tím obhajuji určitý útlum dlaších aktivit.

Podnikání

Pokud čtete mé měsiční reporty o návštěvnosti, tak nejspíš víte jak se mému podnikáni dařilo. V kostce do května vše rostlo. Jak návštěvnost, tak příjmy, pak někoklik měsíců vše stagnovalo, aby ke konci roku začala návštěvnost klesat. Příjmy zachraňovaly vánoce. Návštěvnost klesala zaslouženě, moc jsem se stránkám nevěnoval. Ale v prosinci jsem se do tvorby stránek opět pustil. I přes pokles jsem v roce 2013 měl příjem o 500% větší než v roce 2012 ( živnostenský list mám od dubna 2012, podnikáni mám jako vedlejší činost. Jsem zaměstnancem společnosti Distep a.s. kde pracuji na úseku měření a regulace, dálkově vytápíme město Frýdek-Místek) V roce 2013 jsem hodně experimentoval, v letošním roce se chci vybudovat autorativní web na téma dárky a dále rozšiřovat travel weby. Chci se plně soustředit na zvyšování příjmů z přirozeného trafficu. Cíl je mít co největší přjem z PPC a affiliatu. Rozhodně nechci rozjíždět eshop, nebo nějakou službu. Jediné co by jsem chtěl v roce 2014 kromě stránek udělat je končně napsat fantasy knihu. Již mám nastudovány všechny historické informace potřebné k její napsáni.

Já a sportování

Má výhoda je, že má přítelkyně je sportovkyně tělem i duší, takže podnikáme výlety kde našlapem dost kilometrů. Chodíme na běžky, sjezdovky, jezdíme na kole, společně běháme. V minulosti jsem ale běhal víc. Loni jsem toho moc nenaběhal což se projevilo na mé váze. Naběháno za poslední roky mám 2011 1275 km, 2012 721 km, 2013 570 km. Cíl na rok 2014 je minimálně naběhat 1000 km. Doufám že se mi to povede

Cestování

Ve společném volnu s přítelkyní vyrážíme na výlety. Loni to byly převážně výlety v blízkosti našeho domova. K těm větším. Na jaře jsme vyrazili na běžky do Jeseníků. Na jaře jsme ještě stihli navštívit Ćeské Śvýcarsko . V záři jsme byli na týden v Krkonoších.

Plány na rok 2014 jsem již zmínil.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Turkův blog

Kamil Staš

Informace o mně
Já a živnostník

Menu

DoporučujiDárky pro muže
Dárek k padesátinám
Dárek k narozeninám
Toskánsko, Itálie
Frýdek-Místek
Žraločí chrupavka

Spřátelené blogy

http://opicinoviny.cz/
http://mkurri.cz
http://www.zkusmo.cz/
http://nogol.cz/blog/
Manuel Nuněz
http://mkurri.cz

Twitter