Kategorie: Novinky, Podnikání, Internetové portfólio

Internetové portfólio listopad/2013

Ráno si sčítám příjmy za listopad,
následuje návštěvnost. Výdělky z různých
zdrojů mi dělají radost, návštěvnost

ale v listopadu opět padá. No nic jdu si balit věci k stěhování, uklízím a na internetu se mezitím začínají objevovat reporty jiných online podnikatelů. Ve všech jde vidět nadšení z listopadového nárustu příjmů. ( Josef Kroupa, David Nogol , Zbyněk Buřival ) Uvažuji jak pojat můj report, který toho zase tolik objevného nepřinese. Mohu se dívat na mé čísla z různých pohledů. Proti říjnu můj příjem vzrostl o 61% a proti loňskému listopadu o 106%. V posledních týdnech jsem se pustil s novou vervou do tvorby nového obsahu, nové weby jsou náročnější na studium informací, takže obsah neroste raketově, ale pomalu se dostávám do správného tempa. Návštěvnost tedy padá spíše díky setrvačnosti a taky díky tomu že travel weby, které cílí na léto teď mají minimální návštěvnost. Zrovna tento týden jsem začal na travel weby přidávat nové informace, aby byly v únoru připraveny. Musím někde zjistit zdali má smysl dávat do starého článku 2-3 nové věty, nebo mám napsat úplně nový článek a nazvat ho třeba Florencie 2. a v článku odkazovat na první článek. I když rozsah druhého článku nebude tak velký. Nemá to někdo odpozorované která varianta je lepší?

V listopadu jsem byl v čajovně popovídat si s Mkurrim o internetové podnikání. Bylo to opět poučné a motivující. Musím říci že Mkurri je tím co dělá k mému pojetí podnikání asi nejblíže. Tzn. je zaměřen na PPC a affiliate a hodně uvažuje o svém produktu. Jsem zvědav jak s tím produktem dopadne. Všem různé realné schůzky s lidmi kteří dělají stejnou věc vřele doporučuji.

Někdy si říkám zdali to snažení má cenu. Přeci jen jak teď vidím kolik si učtují svatební fotografové, nebo kapely za vystoupení, říkám si. Zdali bych neměl najít jinou formu přivýdělku. Ale pak si řeknu musím setrvat a musím tvořit. Rozhodně nechci skončit jak lidé, které jsem měl možnost jednou v pátek vidět v 5. cenové na jedné karaoke show. Kdy jejich jediný program bylo pít v zakouřené hospodě, noc co noc.

návštěvnost stránek

10/2012 7706
10/2013 14103 (-3194)

Články které mě v listopadu zaujaly:

Marketing journal - Rozhovor s Neilem Patelemprint Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Turkův blog

Kamil Staš

Informace o mně
Já a živnostník

Menu

DoporučujiDárky pro muže
Dárek k padesátinám
Dárek k narozeninám
Toskánsko, Itálie
Frýdek-Místek
Žraločí chrupavka

Spřátelené blogy

http://opicinoviny.cz/
http://mkurri.cz
http://www.zkusmo.cz/
http://nogol.cz/blog/
Manuel Nuněz
http://mkurri.cz

Twitter