Kategorie: Novinky, Úvahy, Cestování

Naše oblíbené restaurace na Severní Moravě

Mé tipy na dobré restaurace na Severní Moravě.
Restaurace které by jsem Vám rád doporučil.

Když jedu do neznámého místa a vím že tam půjdu na jídlo, tak rád nahlédnu na www.Scuk.cz a nechám si doporučit dobrou restauraci Scukem. Přeci jen podle polohy a interiéru se dobrá kuchyň těžko pozná. Mrzí mě, že na severní moravě má Scuk dost míst kde tipy na dobrou restauraci nepřináší. Nemyslím si že by tu dobré restaurace chyběly. Proto doufám, že Vám pomohu při hledání dobré restaurace. Pokud máte tip na dobrou kuchyň na Severní Moravě tak se o svou oblíbenou restauraci podělte. Článek není žádné PR, jde o restaurace které máme s přítelkyní vyzkoušené. Kdo hledá velké porce, tak dál číst nemusí. Kdo hledá kvalitu tomu vřele doporučuji číst dál. Restaurace nejsou seřazeny v žebříčku.Pelelgrino, italská restaurace - Ostrava Zábřeh www.pellegrino.cz

Asi by jste v lokalitě kde se nachází Pellegrino kvalitní restauraci nehledali. O to více si Pellegrino zaslouží propagaci. Protože skvělá italská kuchyně, příjemný a všímavý personál vytváří perfektní zážitek. Z prosklené verandy můžete pozorovat shon města. Jídlo je znamenité. Doporučujem ochutnat i zdejší vína a k jídlu si objednat velkou minerálku Pellegrino.

Carbon - lounge restaurace Frýdek-Místek www.carbon.cz

Frýdek-Místek dlouho čekal na dobrou moderní restauraci. Moderní restaurace v lounge stylu. Vaří dlouho do noci. Jediná věc co by jsem vytkl je že ve večerních hodinách zde bývá zakouřeno. Někomu nemusí sedět velká místnost v niž se restaurace nachází. A kdo má rád velké porce, tak si může připadat po jídle hladový. Ale kdo jí s rozumem a má rád kvalitní jídlo, tomu mohu Carbon vřele doporučit.

U námořnika - Hukvaldy www.unamornika.com

Často s přítelkyní jezdíme do Hukvald. Tato malá vesnička s hradem a překrásnou oborou zkrátka nikdy neomrzí. V létě a o víkendech je v obležení turistů, přes týden a v zimních měsících je klidnou vískou. Proto je s podivem, že i na takovém místě se nachází kvalitní restaurace. Příjemná atmosféra praskajícího dřeva v krbu, vynikající kuchyně, kousek od restaurace nádherná obora s daňky a starými stromy to je romantika která neomrzí.

Imrvére - Frýdlant nad Ostravicí www.imrvere.com

Stylová restaurace kde v minulosti nevařili špatně, ale teď vaří ještě mnohem líp. Frýdlant nad Ostravicí pravidelně vyhrává žebříčky ve spokojenosti obyvatel se svým městem a bydlení v něm. Možná že i Imrvére přispívá k spokojenosti. Restaurace se hůře hledá, takže pokud pojedete do Imrvére tak si dobře prostudujte mapu.

Pizzerie Piccolo - Štramberk www.pizzeriepiccolo.cz

Podnik který z venku nijak nezaujme, ale vevnitř se ukrývá poklad. Vynikající jídlo, ještě lepší pannacota a pro mě nejlepší káva, kterou jsem ve svém životě pil.Cappucino v Piccolu je opravdu skvělé. Pokud budete v Štramberku, tak zkuste odolat vábení restaurací na náměstí, nebo pod hradem a navštivte Piccolo nebudete litovat. Kuchařky svou práci opravdu milují.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Turkův blog

Kamil Staš

Informace o mně
Já a živnostník

Menu

DoporučujiDárky pro muže
Dárek k padesátinám
Dárek k narozeninám
Toskánsko, Itálie
Frýdek-Místek
Žraločí chrupavka

Spřátelené blogy

http://opicinoviny.cz/
http://mkurri.cz
http://www.zkusmo.cz/
http://nogol.cz/blog/
Manuel Nuněz
http://mkurri.cz

Twitter