Kategorie: Novinky, Podnikání, Internetové portfólio

Internetové portfólio červen/2013

Červen byl krásný, teď jen udržet trend.

V květnu jsem měl na svých stránkách rekordní návštěvnost i rekordní měsíční nárust v návštěvnosti. Květnovou návštěvnost jsem překonal, ale růst už nebyl tak rychlý. Příjem byl díky postupnému útlumu příjmů z travel webů o trochu nižší. Teď jsem moc zvědav jaká bude návštěvnost přes prázdniny (jak velký bude pokles)

Co důležitého se v červnu událo:

V minulosti se ozvala jedna SEO agentura. Ptala se na možnost umístění PR článků na mých weby. V červnu jsme zveřejnění článků zrealizovali, myslím si že spokojenost bude na všech stranách. Nevýhoda je, že si odkazy vyvedu ze stránky nějaký traffic, ale zase mi na stránkách přibyl obsah a ještě k tomu jsem za obsah dostal zaplaceno.

Již podruhé mi volal ředitel z firmy Essence. Dal mi tipy jak vylepšit stránky, aby jsem měl lepší konverzi. Zeptal jsem se na věci, které mě zajímaly. Zkrátka přínosný rozhovor. Jeden z tipů: citovat na stránce i důvod proč zrovna nakupovat u Essence. (eshop roku atp... )

Do České republiky přijel bloger, podnikatel na internetu, běžec VladoPt. Zašli jsme si zaběhat a popovídat o podnikání. Vlado má velké zkušenosti s prodávaním odkazů. Jsem moc rád, že jsem konečně v realu viděl a slyšel virtuálního kamaráda. Setkání bylo pro mě přínosné a motivační.

Běžím si po městě a najednou vidím kamarádku (Danet) běžíci proti mě. Dlouho jsem ji neviděl, tak bylo o čem si povídat. Po mateřské začala opět pracovat ve firmě Tipcars. Má na starosti SEO, teprve se učí, ale i tak jsme si měli o čem na toto téma popovidat.

Udělal jsem dva weby, které cílí na menší niky. Oba weby budou zacíleny na affiliate. Osvojil jsem si práci s redakčním systémem Getsimple.

Samozřejmě jsem přidával obsah, vylepšoval stávající.

Hodně jsem zkoumal hledanost slov, volné domény a různé niky. Stále mám nutkáni pustit se ještě do jednoho většího bloku stránek. Musím si to pořádně rozmyslet. V poslední době mi příjde, že se pomalu dostávám k optimalnímu počtu webů a témat, které v budoucnu budu stihat spravovat a rozšiřovat sám. Asi se teď soustředím spíše na dotažení a uhlazení stávajících webů a pak se uvidí.

Pro zajímavost návštěvnost mých stránek před rokem.
2012
Návštěvnost 5297 (+151)
2013
Návštěvnost 17760 (+1448)print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Turkův blog

Kamil Staš

Informace o mně
Já a živnostník

Menu

DoporučujiDárky pro muže
Dárek k padesátinám
Dárek k narozeninám
Toskánsko, Itálie
Frýdek-Místek
Žraločí chrupavka

Spřátelené blogy

http://opicinoviny.cz/
http://mkurri.cz
http://www.zkusmo.cz/
http://nogol.cz/blog/
Manuel Nuněz
http://mkurri.cz

Twitter