Kategorie: Novinky, Běháni, Kultura

Jakou muziku poslouchám při běhu?

Mezi běžci se často vedou diskuze,
běhat s muzikou, nebo bez muziky?

Někdo bez muziky není schopný vyběhnout. Jiný by muziku při běhu nesnesl, nebo by měl strach, že neuslyší své okolí (auta, cyklisty …). Jeden z článků na toto téma si můžete přečíst zde.

Já osobně to mám aktualně tak 50:50. Záleží, zdali mám v plánu při běhu hodně přemýšlet, nebo se jdu hlavně proběhnout a vypnout v tom případě beru MP3 přehrávač. Nedokáži vyběhnout s muzikou a třeba v polovině běhu si muziku vypnout. Několikrát jsem to zkusil a mé tělo bylo najednou vyvedeno z rytmu.

Hudbu mám uloženou v MP3 přehrávači. Důvod je ten, že v mobilu mám spuštěné Endomondo. Endomondo je solidní zátěž pro baterku. Proto beru navíc MP3 přehrávač. K němu mám koupené sluchátka s držákem za uši . V minulosti jsem kupoval drahé sluchátka. Mé zkušenosti jsou, že i drahé sportovní sluchátka při běhu rychle odcházejí.

Ale zpět k muzice. V MP3 přehrávači mám svůj mix písniček, který postupně rozšiřuji. Od jednoho muzikanta (kapely) mám v přehrávači maximálně tři skladby. Většina skladeb je rytmická a pomáha mi v tempu.Ne všechny skladby jsou ale rychlé, v mém mixu mám i krásné pomalé skladby.

Moje nejoblíbenější skladby (seznam není úplný)

Jakou muziku a skladby při běhání posloucháte Vy?

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Turkův blog

Kamil Staš

Informace o mně
Já a živnostník

Menu

DoporučujiDárky pro muže
Dárek k padesátinám
Dárek k narozeninám
Toskánsko, Itálie
Frýdek-Místek
Žraločí chrupavka

Spřátelené blogy

http://opicinoviny.cz/
http://mkurri.cz
http://www.zkusmo.cz/
http://nogol.cz/blog/
Manuel Nuněz
http://mkurri.cz

Twitter