Kategorie: Novinky, Internetové portfólio, Podnikání

Internetové portfólio duben/2013

Po skvělém březnovém růstu,
nepřišel dubnový pád …

V březnu vše rostlo neuvěřitelným tempem, až jsem měl strach, že po růstu příjde pád. Příjmově byl duben o trochu horší než březen, ale návštěvnost opět rostla. Příjem ze stránek byl druhý nejlepší v historii. V dubnu vzniklo hodně obsahu, který bude dobrým základem pro růst celého portfolia v dalších měsících.

Koncem měsíce jsem taťkovi povídal, kolik se mi povedlo vydělat na stránkách. On mi s úsměvem povída:” měl jsi se dát na geodeta, včera nám vyměřoval pozemek a chtěli za to 6000,- . Sehnat geodeta který má čas je těžké. Ty sedíš pořád u počítače a ten tvůj příjem není zase tak vysoký.” Vysvětlil jsem mu, že pokud by jsem chtěl zůstat na součastných příjmech, tak předpokládám že by mi stačilo 5 hodin práce měsíčně a příjem by byl několik měsíců podobný Jenže já chci s příjmem a návštěvností růst, tak proto nad stránkami trávím hodně času.

Stále uvažuji, zdali rozjet eshop nebo ne. Začátkem dubna jsem hledal zboží, které by jsem mohl prodávat. Mohl by jsem třeba zkusit prodávat běžecké batohy, protože mé stránky o běžeckých batozích chytají skoro všechen hledajicí traffic, ale tím by jsem zase tolik nevydělal. Uvažoval jsem udělat eshop s ponožkami. Takové merino ponožky jsou pěkně drahé. Ale říkam si, to je přesně to zboží, s kterým by jsem se ubaličkoval k smrti. Prošel jsem hodně nik, dodavatelů, prohlížel zahraniční eshopy, našel pár zajímavých značek, které se k nám nevozí. Ale zatím rozjíždět nebudu. Příjem z PPC a affiliatu stále roste, tak nebudu tříštit pozornost a čas.

Další velkou události v dubnu byl rozjezd nových stránek o přírodních rezervacích. Stránky obsahově i linkbuildingem rostou vysokým tempem. Jsem zvědav kdy to ocení hledajicí lidé přicházející z vyhledávačů.

Poprvé jsem si nechal vyplatit provize od firmy Zážitky jako dárky, zážitek jako dárek. Výplata proběhla bez problémů. Všem Essenci doporučuji.

Stále mě udivuje, jak se neustále zvedá návštěvnost u stránek, u kterých jsem si dávno myslel že jsou s návštěvností na svém maximu. Hodně mi v hledání vhodných témat pro články pomáhá hledanost slova na Skliku.

Blíží se léto a já by jsem měl začít psát o lyžařských střediscích v Dolomitech. Zní to šíleně, ale aby bylo vše v záři připraveno, budu muset začít psát.

Návštěvnost 12308 (+938), normostran 21,82 (nepočítám text na www.prirodni-rezervace.cz)print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Turkův blog

Kamil Staš

Informace o mně
Já a živnostník

Menu

DoporučujiDárky pro muže
Dárek k padesátinám
Dárek k narozeninám
Toskánsko, Itálie
Frýdek-Místek
Žraločí chrupavka

Spřátelené blogy

http://opicinoviny.cz/
http://mkurri.cz
http://www.zkusmo.cz/
http://nogol.cz/blog/
Manuel Nuněz
http://mkurri.cz

Twitter