Kategorie: Novinky, Podnikání, Internetové portfólio

Internetové portfólio únor/2013

“Stokrát jsem prohloupil a stokrát platil draze,
houpe to houpe jak na housenkové dráze.”
Jaromír Nohavica

Po úspěšném lednu, jsem očekával ještě úspěšnější únor, myšleno z pohledu příjmů. Kdyby jsem věděl co dnes již vím, nic by jsem neočekával. Ale pěkně popořadě. Návštěvnost rostla, obsah rostl. Až na ten příjem. Jak jsem v úvodu zmínil v úryvku textu od Jarka Nohavice s mými příjmy z podnikáni na internetu to houpe a houpe. Zjišťoval jsem tedy zdali je to v únoru běžné. Zkušení lidé mě uklidnili, běžné to je. V lednu mají lidé ještě peníze z vánoc, někteří řeší Valentýn a v únoru jsou jarní prázdniny. Takže tyto informace mě uklidnily a už se těším na březen.

V únoru jsme si zašli popovídat s Bronzim do jedné kavárny v Ostravě. Bylo to příjemné a obohacujicí setkání. Setkání s ním mě přimělo ještě více se zamyslet nad tím jak věci dělám a hlavně kde chci směřovat. Nechci kopírovat jeho tah na určité hledné niky, chci jít svou cestou. Na konci této cesty by měly být obsahové weby s neotřesitelnou pozicí. Bude to cesta pomalá s pomalým nástupem, ale věřím že ve finále nebudu litovat. Více si o mých plánech můžete přečíst v jiném článku. Po uvědomění si dlouhodobého cíle se mi mnohem lépe začalo pracovat, teď totiž vím kde mám směřovat.

V únoru jsem předělával web o Milánu a výstavě Expo, která se kvapem blíží. A po dlouhé době jsem si koupil novou doménu, stránky na této doméně budou o Dolomitech a Itálii.

Trošku jsem v únoru přehodnotil pohled na motivační knihy, ale o tom napíši až někdy v budoucnu v samostatném článku.

V únoru jsem byl týden offline a myslím že mému podnikáni to nijak neuškodilo, pominu-li menší nárust obsahu a to se mi na mém způsobu vydělávaní peněz líbí.

Mé plány pro březen, jsou pracovat, dosáhnout v návštěvnosi 10000 návštěv za měsíc a lépe vše monetizovat.

Návštěvnos 9862 (+858) normostran 16.15print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Turkův blog

Kamil Staš

Informace o mně
Já a živnostník

Menu

DoporučujiDárky pro muže
Dárek k padesátinám
Dárek k narozeninám
Toskánsko, Itálie
Frýdek-Místek
Žraločí chrupavka

Spřátelené blogy

http://opicinoviny.cz/
http://mkurri.cz
http://www.zkusmo.cz/
http://nogol.cz/blog/
Manuel Nuněz
http://mkurri.cz

Twitter