Kategorie: Novinky, Běháni

Lysacup 2013

Už opět se roběhl zimní etapový
vrchařský běh na Lysou Horu.
Slogan závodu: “Poznej svůj limit.”


http://lysacup.cz/

Letos je to již 11 ročník stále oblíbenějšího závodu na severní moravě. Každý víkend od listopadu do února se sejdou nadšenci pro fyzické a psychické trápení pod nejvyšší horou Beskyd Lysou Horu a vyráží směr vrchol. Počty závodníků jsou rok od roku větší. Já “běhám” druhým rokem, takže nemohu posoudit jak se vyvíjel Lyscup v minulosti, ale letos oproti loňsku závod doznal pár příjemných změn. Závod má nové stránky, mnohem lépe se zpracovávají výsledky a to díky čárového kódu, který má každý závodník. Zkrátka nádherný závod, kde panuje kamarádská atmosféra. Mnoho lidí bere Lysa Cup jako kvalitní trénink.

Já a Lysacup

Loni jsem měsíčně běhal poměrně velké objemy 200-250 km měsíčně, ale běh do vrchů jsem začal trénovat až chvíli před Lysacupem. Výsledky byly (počítám procenta (100/počet účastníků)*mé umístění . protože pořadí je různé, podle počtu účastníků) 55% Šance, 76 % Malenovice Hotel Bezruč (měl jsem po Pražské stovce), 51 % Silvestrovská z Ostravice, 56% Rajská bouda, 54% Janovice Bystré, 59% Ostravice železniční přejezd, 65% Krásná most, 50% Malenovice Rajská bouda. Loni jsem se chtěl dostat do lepší poloviny, to se mi nepovedlo.

Letos nemám naběháhané žádné objemy, takže výsledky jsou horší. Ale já se s tím poperu a zlepším se. Etapa z Šancí 59%, Mazák 67% . K poslední etapě a to aktualní by jsem se rád vrátil. Myslel jsem že si vedu celkem dobře, až někde v půli trasy mě schladilo ohlášení průběžného pořadí. Od té chvíle šlo vše nějak těžce. Příště se nesmím nechat rozhodit.sk-zafar-frenstat-p-rrajče.net
pepateamfmrajče.net


Co mě udivuje je kolik lidí běží nahoru s běžeckým batohem .

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Jméno
Předmět
Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Nebyly přidány žádné komentáře.

Turkův blog

Kamil Staš

Informace o mně
Já a živnostník

Menu

DoporučujiDárky pro muže
Dárek k padesátinám
Dárek k narozeninám
Toskánsko, Itálie
Frýdek-Místek
Žraločí chrupavka

Spřátelené blogy

http://opicinoviny.cz/
http://mkurri.cz
http://www.zkusmo.cz/
http://nogol.cz/blog/
Manuel Nuněz
http://mkurri.cz

Twitter