Kategorie: Novinky, Internet, Úvahy

Nejčtěnější a nejvíce komentované články na mém blogu

Prolistoval jsem si všechny podstránky mého blogu
a zjístil, které články byly nejůspěšnější.

U návštěvnosti jde vidět že článek v čase zraje.

Nejčtěnější články u mě jsou:

Endomondo - Vydáno: 28.11.2010 13:51 • Přečteno: 3755x • Komentářů: 4

Na prvním místě v návštěvnosti je můj článek o sportovní aplikaci do mobilů. Mrzí mě že mám mobil se starým operačním systémem, protože by jsem o Endomondu psal mnohem více. Endomondo se totiž neustále vyvíjí k lepšímu. Jde vidět že lidé informace o tomto programku neustále hledají. Na Endomondu už mám velké množství kamarádů a kamarádek a je to další socialní síť, kde se řeší jedno krásném téma a to je sport, sportovní výkony.

Čajovna Cesta čaje (Brno) Vydáno: 7.1.2010 14:51 • Přečteno: 2995x • Komentářů: 4

Recenzi na tuto čajovnu do mého průvodce po čajovnách jsem psal ještě v době, kdy čajovna neměla své stránky, takže lidé hledající informace o čajovně přicházeli na můj blog. Já jsem byl moc rád, že čajovnu mohu doporučit, protože Cesta čaje v Brně je jedna z nejlepších čajoven které znám a rád ji doporučím.

Voyo+ filmy na dosah Vydáno: 23.1.2011 0:03 • Přečteno: 2544x • Komentářů: 2

Tento článek vyšel v době, kdy byla služba Voyo+ opravdu žhavou novinkou a lidé hledali informace, zdali opravdu funguje. V SERPu jsem se umístil vysoko a návštěvnost byla díky tomu na chvíli vysoká.

A kde se mi pod články nejvíce diskutovalo? Na mém blogu zatím neprobíhá velká diskuze, i když se to díky kamarádům a kamarádkám lepší. Příčiny jsou dvě, první je že nepíši kontraverzně jak třeba Petr Jenik a další je že se hůře vkládají odkazy, které někteří berou jako odměnu za komentář. Ale o to více mě potěší komentář od lidí, kteří píši bezžištně. Já na dobré přispěvovatele stejně rád odkazuji v článcích, protože často sami píší něco zajímavého. Už několikrát jsem uvažoval předělat web na jiný redakční systém, ale článků je již tolik že raději budu ohýbat ten stávajicí. Ale zpět k článkům s nejvíce komentáři.

Pozor na slevový server www.pumba.cz Vydáno: 12.10.2011 13:42 • Přečteno: 1194x • Komentářů: 12

V tomto článku jsem chtěl informovat lidi, ať si dají pozor na tento slevový server Pumba. Spálila se tam mamka, tak jsem nechtěl aby se spálili další.

Stránky cílené na malou niku Vydáno: 10.8.2012 8:46 • Přečteno: 198x • Komentářů: 9

Poměrně nový článek, jde vidět že zaujal. Jsem rád že od Vás přišly reakce a rady na toto téma. Jen co stránku na malou niku dokončím, tak se o ní rozepíši. Včera jsem o ní tweetnul, aby si ji všimli vyhledávače, ale zatím obsahově není tak plná, jak by jsem si přál Vám ji ukázat.

A jaké články jsou nejčtěnější u Vás? Jak se daří Vaším článkům?

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, komentáře odpovědět

Facebook komentáře jsem zkoušel, ale oni v minulosti měnili formu a nešli mi, tak jsem na ně zanevřel. Disqus na některých svých stránkách užívám. Jen mi přišlo, že by jsem musel pro každý článek zakládat nové fórum a to mi příjde při větším počtu článků dosti nepřehledné (myslím tím můj účet na disqusi, by se zahltil) Ale možná ho zkusím.

, - odpovědět

Neuvažoval si třeba jen nad změnou komentářů? Možná že implementace třeba takového http://disqus.com by nemusela být složitá. Taky mě napadly Facebook komentáře, ale ty osobně moc v oblibě nemám.

Teoreticky by to mohlo pomoct rozpoutat větší diskuze. Jako největší nevýhodu současného řešení vidím v tom, že nechodí emailové notifikace o odpovědích...


Turkův blog

Kamil Staš

Informace o mně
Já a živnostník

Menu

DoporučujiDárky pro muže
Dárek k padesátinám
Dárek k narozeninám
Toskánsko, Itálie
Frýdek-Místek
Žraločí chrupavka

Spřátelené blogy

http://opicinoviny.cz/
http://mkurri.cz
http://www.zkusmo.cz/
http://nogol.cz/blog/
Manuel Nuněz
http://mkurri.cz

Twitter