Kategorie: Novinky, Podnikání, Internetové portfólio

Internetové portfolio červen/2012

Během června jsem si uvědomil,
že mít weby s “rostoucí” návštěvností
je pěkné, ale umět tyto stránky monetizovat

je věc druhá. Za čereven mi rostla návštěvnost hlavně u průvodci po Toskánsku, ale pochopil jsem, že jedna věc je přivést na web návštěvnost a druhá přivést tu správnou, tzn. že někdo příjde zjístit jaké bude počasí na daném místě je pěkné, ale potřebuji na svou stránku přivést člověka hledajícího ubytování ... Proto prozatím odkládam práci na průvodci po Toskánsku. Hlavní cíl pro červenec je udělat stránky na jednu malou niku.

Práce na stránkách

Probíhala v různých intenzitách.

Práce na linkbuildingu

Šlo spíše o udržovací práci. Pro můj blog o čaji a čajovnách jsem se snažil sehnat nějaké odkazy, ale zatím se mi to nedaří.

Monetizace

Nějakou chvíli jsem uvažoval, že budu zmiňovat příjem z online podnikáni. Nakonec jsem usoudil, že by to nebylo dobré. Stále hledám cesty jak stránky monetizovat. Oproti předešlému měsíci byl příjem lepší. I když zatím to je tak, že všude naskakují korunky, ale ještě chvíli potrvá než dosáhnu na výplatní částky. V červnu se mi povedlo první lead na Zážitky jako dárky, zážitek jako dárek. Byl to krásný pocit a doufám, že ne poslední.

Radost mi dělá Twitter,pomalu přibývají followeři.

Návštěvnost 5297 (+151)

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, Kam dát reklamy odpovědět

Ty interaktivní bannerové reklamy od Invie příliš nefungují, občas to nějakou konverzi udělá, ale lidé jsou vůči tomu již imunní. reklamu je dnes třeba vkládat přímo do obsahu, jakou součást doporučení. Ať už PPC nebo třeba nabídku ubytování.

, - odpovědět

Zdarvím, mám pocit, že nedokážeš tak úplně využít potenciál jaký tvé weby mají a reklamní bannery neumisťuješ zrovna nejšťastněji. To mě inspirovalo k tomu abych napsal tento článek: inwebstor.bronzi.cz/kam-dat-reklamy-aby-byly-...

, - odpovědět

Pěkná práce. Gratuluji k prvnímu leadu, je vidět, že na sobě pracuješ.

, - odpovědět

Ahoj, gratuluji k prvnímu prodeji přes essence ,) Kouknul jsem na http://toskanskoitalie.cz , osobně mi tam vadí navigace. Díky barvám je to špatně čitelné. Po najetí myši na navigaci je to ok. Přeji hodně úspěchu ,)


Turkův blog

Kamil Staš

Informace o mně
Já a živnostník

Menu

DoporučujiDárky pro muže
Dárek k padesátinám
Dárek k narozeninám
Toskánsko, Itálie
Frýdek-Místek
Žraločí chrupavka

Spřátelené blogy

http://opicinoviny.cz/
http://mkurri.cz
http://www.zkusmo.cz/
http://nogol.cz/blog/
Manuel Nuněz
http://mkurri.cz

Twitter