Kategorie: Novinky, Internet, Úvahy

Je internet ještě stále na začátku?

Úvaha nad tvorbou informačně zajímavých
stránek. Vždy když se objeví nová technologie,
tak býva v silách jednotlivce vybudovat něco zajímavého, žádaného.

Abych situaci k něčemu přirovnal. V minulosti mohl jednotlivec natočit film a lidé na film do kina přišli. V době začátků počítačů a herního průmyslu mohl jeden člověk naprogramovat počítačovou hru, která bavila celý svět a nepotřeboval k tomu grafiky, scénaristy atd...

Je v této fázi ještě v dnešní době internet? Já si myslím, že v dnešní době je ještě možné vytvořit obsahově zajímavou stránku. Stránka bude zajímavá nejen pro vyhledávače, ale hlavně pro návštěvníky. Já si stále myslím, že ještě žijem v této době. Samozřejmě záleží o jakou niku se jedná. Asi těžko se povede jednotlivci konkurovat zaběhnutým obsahovým stránkám a dobře zpracovaných témat neustále přibývá. Pokud bych měl situaci přirovnat k něčemu. Přirovnal bych internet k rostoucímu městu, která má ještě pár míst v samotném centru města, ale jinak je tam již mnoho zaběhnutých obchodů, majitelé jsou spokojení s místem a nemíní jej měnit. Vy pak máte možnost počkat, až bude obchod na prodej, nebo si otevřít svůj obchod někde na předměstí, ale ty obraty a věhlas nikdy nebude jako v centru města.

Myslím si, že se dá prosadit v jakékoliv době v jakémkoliv oboru. S oblibou vždy tvrdím, když začínala Coca Cola, měla v okolí mnoho konkurentů a kde to firma dotáhla.

Jen příležitostí pro one men show stránky bude stále míň.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Turkův blog

Kamil Staš

Informace o mně
Já a živnostník

Menu

DoporučujiDárky pro muže
Dárek k padesátinám
Dárek k narozeninám
Toskánsko, Itálie
Frýdek-Místek
Žraločí chrupavka

Spřátelené blogy

http://opicinoviny.cz/
http://mkurri.cz
http://www.zkusmo.cz/
http://nogol.cz/blog/
Manuel Nuněz
http://mkurri.cz

Twitter