Kategorie: Novinky, Cestování, Běháni

Outdoorové oblečení, vybavení

Ještě nikdy jsem nepsal na mém blogu o
outdoorovém oblečení, jak na nákup zboží
nahlížím a jak při nákupu uvažuji.

Je dobré si uvědomit jaké outdoorové vybavení potřebujete

Pokud si člověk nevyzkouší kvalitní sportovní outdoorové oblečení, tak nemůže plně pochopit proč by měl za oblečení a výbavu platit tolik peněz. Taktéž těžko oceníte bundu určenou na vysokohorské expedice při výletě po našich horách. Tedy kvalitu bundy oceníte, ale určitě Vám příjde luxus za funkčnost moc drahý. Proto si při výběru outdoorového oblečení a vybavení musíte dát pozor, aby jste si koupili to co potřebujete. Buďme rádi za internetové obchody jako je Affekt.cz které nabízejí velký výběr outdoorového zboží, za dobrou cenu. Na internetovém obchodě si můžete v klidu vybrat právě to co potřebujete a nebudete uháněni frontou lidí stojící za vámi. Na výběr budete mít taky z mnohem většího množství značek a výrobků.

Turistické batohy

Zrovna nedávno jsem kupoval batoh s větším obsahem, abych při mých delších výletech mohl vzít pohodlně všechny potřebné věci. Můj předešlý batoh byl menší a když jsem vyrážel někam dál, musel jsem plno věcí připínat na něj. Místo aby byly věci pohodlně a bezpěčně uloženy uvnitř batohu, proto jsem hledal trochu větší batoh. Hledal jsem mezi expedičními batohy, aby mi vše vlezlo pohodlně dovnitř. Jak jsem si zjišťoval ve svém okolí, tak nejvíce rad znělo při nákupu si pohlídej kvalitu provedení. Protože není nic horšího, než když se Vám při expedici pokazí batoh, představte si třeba co by jste si počali při utržením popruhu. Takže jsem hnedka opustil myšlenky na levný batoh a začal hledat mezi renomovanými značkami. Jedna ze značek o které jsem hodně uvažoval byly batohy od firmy Osprey. Tato americká firma má již mnoholetou tradici, založena byla v roce 1974. Její důraz na kvalitu a lehkost s pěkným designem mě přesvědčila. Batoh Osprey Kestrel 68 již nějaký měsíc využívám, perfektně sedí na zádech, protože firma Osprey dělá zadové systémy různé velikosti. Když není batoh naplněn může se sepnout do užšího provedení. Batoh je opravdu lehký.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět

Souhlas, batohy Osprey jsou super. Nevím jak pro děti a dorost, ale pro dospělého skvělá volba - zádový systémy v různých velikostech. Díky tomu batoh skvěle sedí na zádech.

Chalupář - www.novachalupa.cz


Turkův blog

Kamil Staš

Informace o mně
Já a živnostník

Menu

DoporučujiDárky pro muže
Dárek k padesátinám
Dárek k narozeninám
Toskánsko, Itálie
Frýdek-Místek
Žraločí chrupavka

Spřátelené blogy

http://opicinoviny.cz/
http://mkurri.cz
http://www.zkusmo.cz/
http://nogol.cz/blog/
Manuel Nuněz
http://mkurri.cz

Twitter