Kategorie: Novinky, Internet

Jak jsem vydělal svůj první milion na internetu

Zajímavá kniha od Ewena Chia
Vydalo nakladatelství Computer Press
Osvědčený plán pro založení a udržení výdělečného online byznysu.

Kniha na CPressu

Přečíst knihu za 14 dní se mi už dlouho nepovedlo. Přitom jsem neměl moc času a ani jsem si nechtěl pořizovat další literaturu týkající se internetového podnikání, protože jsem si říkal musím teď začít dělat, číst bych mohl do nekonečna a případné články o podnikání najdu na internetu. Ale nedalo mi to, po zběžném prolistování jsem usoudil, že je to vše pěkně uceleně zpracováno, neodradil mě ani spíše odpudivý obal. Koupě a přečtení této knihy bylo určitě pro mě dobrou investicí.

Ewen Chia v knize popisuje systém jak vydělávat skrz emailové seznamy na affiliate programech. Nadšeně jsem tedy pročetl jednotlivé kapitoly, v knize bylo hodně podnětných nápadů, které určitě užiji. Jestli doslovně to nevím, protože na český trh to dle mého není dobře aplikovatelné. Přeci jen v knize nejvíce nabízí elektronické knihy, kdy coby affiliate provizi má někde kolem 50 procent. Ale celkově jeho rady, postřehy, úvahy jak celé podnikání postavit a jak nad celou problematikou uvažovat. Kniha popisuje jak najít svůj trh, sehnat své zákazniky a ty opakovaně oslovovat za dosažením zajímavých zisků. Nepopisuje jen styl napište to, ale ukáže i co by mělo být ve správném článku, emailu a čemu se vyvarovat. Nicméně nemůžete od knihy čakat úplnou obsáhlost tématu. Autor klouže spíše po povrchu, takže pokud neznáte jednotlivou problematiku, jste zralí na to koupit si od autora další kurzy. Čímž se vlasntě drží své obchodního modelu.

Mě to samozřejmě nedalo a hned jsem začal hledat možnost kde bych jeho popisovaný model mohl uplatnit a kde začít sbírat emaily. Abych mohl vést svou emailovou kampaň. Na českém internetu jsem narazil na firmu která vypadá že by mi mohla vyhovovat.

banner468x60_1.jpg

Teď jen musím zvážit který trh si vybrat a čím lidi oslovit. A to nebude jednoduché. Konečně po přečtení knihy Jak jsem vydělal svůj prní milion na internetu chápu blogy, stránky, které sbírají emaily od svých čtenářů. Vždy jsem si říkal vždyť mi stačí RSS čtečka.

Knihu všem doporučuji

PS: já zatím na internetu nic velkého nevydělal ať si někdo nemyslí, že jsem to s tím co mám tak rozjel

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Turkův blog

Kamil Staš

Informace o mně
Já a živnostník

Menu

DoporučujiDárky pro muže
Dárek k padesátinám
Dárek k narozeninám
Toskánsko, Itálie
Frýdek-Místek
Žraločí chrupavka

Spřátelené blogy

http://opicinoviny.cz/
http://mkurri.cz
http://www.zkusmo.cz/
http://nogol.cz/blog/
Manuel Nuněz
http://mkurri.cz

Twitter