Kategorie: Novinky, Podnikání, Internetové portfólio

Internetové portfolio duben/2012

Duben byl z návštěvnického hlediska
pěkně růstový, trochu jsem zapracoval na
link buildingu a konečně zařídil živnostenský list.


Práce na stránkách

Na některých stránkách jsem napsal zásadní články, jinde spíše drobné úpravy. Pokud se podívam na jednotlivé stránky, tak konečně začali přicházet lidé z vyhledáváčů na průvodce po Toskánsku a první vlaštovky se objevují na blogu o čaji. Zde jsem taky napsal první článek, který bude mít za úkol přivádět “větší” traffic. A to na téma zázovrový čaj. Není to nejhledanější long tail fráze slova čaj. A článek není zcela dokončen (bude aktualizován i kvůli vyhledávačů), chybí fotky, další recepty. Ale snad bude v budoucnu trvalým zdrojem trafficu.

Práce na link buildingu

Tento měsíc jsem se pustil po delší době do link buildingu. Své stránky mám prolinkováne různě navzájem, takže linky rostou, ale tentokrát jsem chtěl přidat i odkazy z venčí. Takže jsem zveřejnil poptávku na výměnu na diskuzním serveru Webdeal. http://webdeal.cz/vymena-odkazu/vymena-odkazu-cestovani-darky-zazitky-t2435.html Nějaká výměna odkazů proběhla. Dále proběhlo několik výměn odkazů mezi blogy. Přeci jen kamarádi zde komentují a já nemám komentáře s odkazy. (starý redakční systém) Tak jsem jim chtěl odkazy na jejich zajímavé blogy poděkovat za jejich komentáře. Odkazů bylo samozřejmě více, ale to jsou ty nejdůležitější.

Monetizace

Od poloviny dubna vlastním živnostenský list, takže jsem se pustil do vkládaní reklamních ploch na stránky. Samozřejmě zatím nic moc. Ale jsou to cenné zkušenosti. Třeba weby které jsem cílil na zážitky, mají sem tam proklik na skliku. Takže se na to zkusím více zaměřit. O výši výdělku zatím psát nebudu protože 1. je skoro nulový 2. musím pořádně nastudovat smlouvy, zdali se vůbec mohou zveřejňovat. Případně bych začal od příštiho měsíce.

4617 návštěvnost (+519)print Formát pro tisk

Komentáře rss


, z Webů odpovědět

Všechny weby najdeš pod odkazem pro výměnu odkazů. Některé stránky jsou jen jednostránkové, záležitosti. Jinak vím že návštěvnost je to nic moc. Ale témata o kterých si myslím že traffic nasbírat je lehké a monetizovat těžké dělat nechci.

, - odpovědět

Ta návštěvnost je z jakých webů? Stačí mi počet webů, abys nemusel rozkrývat své trumfy 1


Turkův blog

Kamil Staš

Informace o mně
Já a živnostník

Menu

DoporučujiDárky pro muže
Dárek k padesátinám
Dárek k narozeninám
Toskánsko, Itálie
Frýdek-Místek
Žraločí chrupavka

Spřátelené blogy

http://opicinoviny.cz/
http://mkurri.cz
http://www.zkusmo.cz/
http://nogol.cz/blog/
Manuel Nuněz
http://mkurri.cz

Twitter