Kategorie: Novinky, Internet

Tvorba stránek pro instalatéra z Ostravy

Pokud sháníte instalatéra, topenáře a jste
z Ostravy tak doporučuji kamaráda,
kterému jsem nedávno dělal nové stránky.

http://www.instalaterstvi-ostrava.cz

Cizí číslo mi volá na telefon. Po chvíli se dovídam, že na doporučení kamaráda je na druhé straně instalatér živnostník z Ostravy a chtěl by udělat internetové stránky nabízející jeho služby. V prvním kroku musíme zvolit doménu, aby si ji mohl nechat vyrobit coby potisk na auto. Najdem dobrou doménu, ta se bude vyhledávačům líbit. Stránky chci dělat pomoci hotových html šablon, protože v html se dobře vyznám tak mi úpravy netrvají dlouho a design od profesionálů stojí za to. Je to lepší než kdybych se pokoušel o něco vlastního. Nejhorší na stránkách je vymyslet nějaký text. Protože vůbec nevím co Martin dělá a obor tak dobře neznám, čeká mě studování konkurenčních stránek. Dívám se i na stánky v Americe, přeci jen v SERPu na slovo instalatér někde na velkém trhu musí být text dobře napsaný. Zjišťuji ale, že ty texty jsou strašné a všeobecné úplně všude. Takže něco málo jsem napsal, se zpětné vazbou poupravil a stránky šly do světa. Ještě musím provést malý link building a práce je hotová.

Takové jednoduché stránky, kdy druhá strana nemá extra požadavek na vlastní grafiku mě baví dělat. Proto v rámci mého nového živnostenského listu mám v plánu tuto možnost nabízet cenu asi stanovím na 1000,- Kč když živnostník dodá texty, 2000,- Kč když budu texty psát já nebo copywriter. Majitel dostane takovou internetovou vizitku na svém hostingu, manuál jak vkládat další věci, kde co najít. Stránky budou mít dobrou optimalizací, ale link building bude jen základní, protože ten zabírá dnes skoro nejvíce času. Uvidím zdali to někoho zaujme, pro mě to bude spíš taková nabídka, než něco na čem chci stavět.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


icon , Děkuji za podněty odpovědět

jen co budu mít chvíli mrknu na to. Děkuji moc za názory. Jsem za ně rád, protože jen tak se mohu zlepšovat.

, - odpovědět

Osobně bych voli spíše doménu instalater-ostrava (myslím, že instalatér bude podstatně hledanější než instalatérství).
Dále ti (aspoň u mě, Linux, FF) nefunguje diakritika u vloženého písma
obrázek pod menu zabírá moc místa, musím k informacím pořád rolovat

odpověděl(a)

Pekné, v jednoduchosti je krása :-) To prvé čo som si všimol je že obrázok zaberá dosť miesta, po preklikávaní na položkách v menu vlastne žiadnu zmenu nevidím - až po scroolnutí, mohol by si to posunúť celkovo vyššie, zmenšiť medzeri alebo dať iný obrázok ku každej položke menu :-)


Turkův blog

Kamil Staš

Informace o mně
Já a živnostník

Menu

DoporučujiDárky pro muže
Dárek k padesátinám
Dárek k narozeninám
Toskánsko, Itálie
Frýdek-Místek
Žraločí chrupavka

Spřátelené blogy

http://opicinoviny.cz/
http://mkurri.cz
http://www.zkusmo.cz/
http://nogol.cz/blog/
Manuel Nuněz
http://mkurri.cz

Twitter