Kategorie: Novinky, Internet

Funguje příjem ze stránek zaměřené na affilate a adwords?

Každý z nás má určitě hlavní motivaci
při tvorbě stránek v dalším příjmu, který
časem přinese velký příjem.

Z počátku tvorby stránek je návštěvnost a příjem nulový. Důležité je vytrvat a pracovat na stránkách. Knih,nformací na internetu jak toho dosáhnout je mnoho. Příjde mi, že mnoho lidí jen studuje a studuje, místo aby tvořila. Tak to bývalo i u mě, ale zkouším na to jít v posledních měsících jinak a začít dělat hlavně na obsahu a vylepšování stránek. Některé stránky ukazují, že je třeba mít trpělivost a píli. Možná bych dnes volil jiné témata, než které mám, ale jednou jsem si je zvolil tak na nich zkusím pracovat a neopouštět je, přeci jen zkušenosti rostou a obsah taky.

A proč píši tento příspěvek? Chtěl bych Vám totiž ukázat stránky jiných blogerů, kteří mě vždy povzbudí k další tvorbě. Protože vidím že to jiní dokázali, tak proč bych to nedokázal já nebo Vy. Jejich příjem z affilate stránek a z reklamy je hodně zajímavý. Vždy mě povzbudí k další tvorbě, protože vidím že cíle jde dosáhnout, jen to chce poctivě pracovat.

Asi těžko nezačít Patovým měsíčním reportem. Který svou upřímnou otevřeností začal lavinu měsičních reportů u jiných blogerů . U něho jde vidět, jak příjmy rostou v čase úplně ukázkově.

Pat

Z českého internetu

Inwebstor
Bronzi

Cizina

Inmarketingtips.com
Howigotrich.net
Andregarde.com

Pokud víte o dalších zajímavých reportech, podělte se o ně.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, . odpovědět

Podobný pocit mám i u sebe. Teoretická příprava trvá už nějak moc dlouho a praktická příliš nepřichází :-)

odpověděl(a)

Stejný pocit mám kolikrát i já. Mám v hlavě spoustu nápadů ale vždycky existují pochybnosti o tom jestli ten nápad uspěje a to mě taky hodně brzdí. Někdy je rychlejší něco udělat než přemýšlet nad riziky. Člověk tak aspoň získá další zkušenosti a to je lepší než kdejaká teorie. A to že někdo čte můj blog a ještě mě dává za inspiraci je pro mě hodně motivující 1
Základ všeho je nečekat na začátku desetitísice ale jen pár stovek. Pak je to stovka ke stovce a začne to růst.


Turkův blog

Kamil Staš

Informace o mně
Já a živnostník

Menu

DoporučujiDárky pro muže
Dárek k padesátinám
Dárek k narozeninám
Toskánsko, Itálie
Frýdek-Místek
Žraločí chrupavka

Spřátelené blogy

http://opicinoviny.cz/
http://mkurri.cz
http://www.zkusmo.cz/
http://nogol.cz/blog/
Manuel Nuněz
http://mkurri.cz

Twitter