Kategorie: Novinky, Frýdek-Místek, Internet

Stránky o městě 2. (Frýdek-Místek)

Dělat regionální zpravodajství, nebo nedělat?
O čem na stránkách psát a proč.

Dělat regionální zpravodajství, nebo nedělat? Já si myslím že nedělat, protože určitě nebudete u všech informací a už nikdy nebudete objektivní. I kdyby jste hned měli ty nejlepší zprávy a byli hned u zdroje, zkuste pouvažovat co Vám to přinese. To že vykradli cukrárnu na rohu ulice po týdnu nikoho zajímat nebude a určitě vám napsání takového článku zabere hodně času. Kdežto dobře zmapované památky, kompletní seznamy ubytování, služeb to jsou věci nadčasová a stále aktuální. Jednou tento obsah vytvoříte a lidé je budou hledat ve vyhledávačích po celou dobu.

Nemluvě o tom, že časem můžete k památkám, turistickým atrakcím, místům připisovat nové aktualní věci a pomalu Vám začne vznikat digitální kronika daného místa. Mě se to tak pomalu děje. Viz třeba Bazilika Navštívení Panny Marie rok 2011.

Psát o památkách, tipech na výlety, vytvářet kompletní seznamy sportovišť, kulturních zařízení, možnosti ubytování. To vše vede k tomu být nestranný a nabízet ucelené informace. Být nestranný je totiž další důvod proč je dobré nemít regionální zpravodajství, protože do něj promítnete chtě nechtě váš názor a tím určitě naštvete nějakou část obyvatelstva. Což nepřispěje k objektivitě a oblíbenosti vašich stránek o městě.

Moje stránky http://frydekimistek.cz/ o městě Frýdku-Místku.

Seriál o tvorbě stránek o městě.

1. Úvod proč vznikl tento seriál
2. Dělat regionální zpravodajství?
3. Jaký obsah a kde ho vzít?


print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Turkův blog

Kamil Staš

Informace o mně
Já a živnostník

Menu

DoporučujiDárky pro muže
Dárek k padesátinám
Dárek k narozeninám
Toskánsko, Itálie
Frýdek-Místek
Žraločí chrupavka

Spřátelené blogy

http://opicinoviny.cz/
http://mkurri.cz
http://www.zkusmo.cz/
http://nogol.cz/blog/
Manuel Nuněz
http://mkurri.cz

Twitter