Kategorie: Novinky, Internet, Frýdek-Místek

Stránky o městě 1. (Frýdek-Místek)

Mé úvahy jak si zřídit stránky o městě,
shrunuté do několika článků, doufám
že Vám budou inspirací.Proč mě přimělo psát na toto téma?

www.frydekimistek.cz mé stránky o městě Frýdku-Místku

Má to hned několik důvodů proč jsem se rozhodl na to téma psát. Sám mám již nějaký rok takové stránky a v poslední době mi dělají stále větší radost, protože návštěvnost roste, stránky rostou v SERPu v klíčových slovech, obsah pomalu taky roste, ale je mi jasné že na stránkách musím ještě zapracovat abych byl s nimi spokojen. Nicméně myslím že vím co chci a proto mě třeba udivilo jak nad stránkami o městě uvažují jiní. Není to tak dávno kdy na diskuzním serveru Webdeal proběhla diskuze o regionalním zpravodajství. Tu diskuzi nemohu najít, kdyby někdo věděl kde je napiště mi prosím a přidám ji. Osobně si nemyslím, že tím jak budu psát o stránkách na toto téma, že si vytvořím konkurenci, protože každý bydlí v nějakém městě a měl by dle mého dělat stránky o svém městě, protože sám ví co je ve městě zajímavé a co lidi ve městě zajímá. Takže pokud vzniknou podobné stránky, tak budu jen rád, budem třeba moci prolinkovat stránky. Taky se těším na vaše tipy co by bylo dobré na stránky přidat a celkovou diskuzi která by pod články mohla vzniknout.

Prvotní inspirací pro mé stránky o Frýdku-Místku, byly stránky o Vsetíně od Milana jeho Vsetin-info.cz. Od Milana vím,že s návštěvností mám stále kde růst, protože města jsou to do velikosti a spádovosti obdobné.

Aktualně je měsiční návštěvnost mých stránek 1700 lidí za měsíc a trend je stále rostoucí viz obrázek z GA.1. Úvod proč vznikl tento seriál
2. Dělat regionální zpravodajství?
3. Jaký obsah a kde ho vzít?


print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět

Niečo podobné som plánoval aj ja, stále mám svoju minisite poltar.info čisto návštevnosť z googla, všetky tie podstránky sú na prvých miestach a 400-500 zobrazení za mesiac na tak malé mesto(cca 6000obyv.), na webe, ktorý nie je aktualizovaný je celkom slušné.
Chcel by som tam spraviť niečo väčšie, ale mám strach, že by to zožralo všetok čas a na iné projekty by som nemal čas a len tak "pre nič" a zo zábavy by som to robiť nechcel, muselo by to aj niečo dať...


Turkův blog

Kamil Staš

Informace o mně
Já a živnostník

Menu

DoporučujiDárky pro muže
Dárek k padesátinám
Dárek k narozeninám
Toskánsko, Itálie
Frýdek-Místek
Žraločí chrupavka

Spřátelené blogy

http://opicinoviny.cz/
http://mkurri.cz
http://www.zkusmo.cz/
http://nogol.cz/blog/
Manuel Nuněz
http://mkurri.cz

Twitter