Kategorie: Novinky, Internet

Čas na malé změny na blogu

Možná to vypadá že jsem v poslední
době na blog trošku zanevřel, trošku
ano, ale ne zase tolik jak by se mohlo

zdát. Některé témata jsem přesunul na jiné stránky, protože tam díky doméně, jednotématičnosti budou přínosnější myslím tím téma Itálie, psaní o čajovnách. Nedávno jsem změnil rubriku fotovýlety na fotografováni, teď mi ale chybí možnost psát o cestování a protože celý život rád cestuji tak zavádím tuto novou rubriku.

Můj blog má celkem solidní ranky a když nějaké téma pěkně obsáhle popíši tak ve vyhledávačích často dominuje. Ale přeci jen díky většímu množství témat jde znát, že lepší je psát o jednotlivých tématech na samostatných stránkách. Proto ten úbytek článků v některých rubrikách. Tím nechci tvrdit, že už nikdy nebudu psát tady o Itálii nebo o čaji, to psát budu, už jen kvůli zpětným odkazům pro mé další projekty. Proto právě i ta nová rubrika o cestování, která přinese kromě doufám že přínosných informací pro vás i dobré odkazy pro mé další stránky o cestování.

Ještě bych chtěl slíbit serial o stránce věnováné městu. Nedávno se totiž na Webdealu diskutovalo na téma regionalního zpravodajství a myslím že na to téma už mohu něco říci a chtěl bych se o mé úvahy s vámi podělit a třeba i Vy přinesete tip co na stránkách chybí.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Turkův blog

Kamil Staš

Informace o mně
Já a živnostník

Menu

DoporučujiDárky pro muže
Dárek k padesátinám
Dárek k narozeninám
Toskánsko, Itálie
Frýdek-Místek
Žraločí chrupavka

Spřátelené blogy

http://opicinoviny.cz/
http://mkurri.cz
http://www.zkusmo.cz/
http://nogol.cz/blog/
Manuel Nuněz
http://mkurri.cz

Twitter