Kategorie: Novinky, Podnikání, Internetové portfólio

Internetové portfolio březen/2012

Březen byl z pohledu tvorby stránkového portfolia
offline. Udělal jsem pár drobných změn
a vše leželo ladem. Ale jak už jsem se

konstatoval minulý měsíc, stránky návštěvnost držely. Tedy až na blog, který v návštěvnosti padal a už z daleka není nejnávštěvovanější stránkou z portfolia. Ale jeho větší návštěvnost a pád se na mírném propadu návštěvnosti celého portfolia hodně projevilo. Kromě svých stránek, aktuálně dělám i na stránkách jednoho řemeslníka z Ostravy (link zveřejním, až tam budu chtít pustit roboty), jsem zvědav jak se ujme v SERPu, doménu má totiž hodně dobrou a malá konkurence mě překvapuje na to o jaký obor jde, myslím tím v pohledu stránek. Ale o tom až v příštím shrnutí.

4098 návštěvnost (-223)

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, březen :) odpovědět

Pro mě byl březen taky ve znamení mírného propadu. Tedy alespoň když se dívám na celkové návštěvy. Nicméně návštěvy z vyhledávačů příjemně stoupají a do budoucna bude tedy navyšování návštěvnosti mnohem jednodušší :)

odpověděl(a)

Budu držet palce Davide, ty tu návštěvnost přímo potřebuješ, já se s tím spíše bavím. Osobně mám radost že mi začínají chodit lidé skrz vyhledávače na stránky o Toskánsku. (bavím se o počtu 100 za měsíc, ale má to rostoucí tendenci), pomalu plním nějakým obsahem blog o čaji (nejsou to absolutně hodnotné články, ty plánuji sepsat později, jako spíš články pro získavani nějaké pozice domény ve vyhledávačích, i když za zajímavostí sdělení si stojím)


Turkův blog

Kamil Staš

Informace o mně
Já a živnostník

Menu

DoporučujiDárky pro muže
Dárek k padesátinám
Dárek k narozeninám
Toskánsko, Itálie
Frýdek-Místek
Žraločí chrupavka

Spřátelené blogy

http://opicinoviny.cz/
http://mkurri.cz
http://www.zkusmo.cz/
http://nogol.cz/blog/
Manuel Nuněz
http://mkurri.cz

Twitter