Kategorie: Novinky, Běháni

Moje boty

Někdy o sobě tvrdím že jsem botofil,
ne že bych měl úchylku v olizování
něčích bot, ale mám jich opravdu hodně.

Babička mi vyprávěla, jak v dětství nevlastnila žádné boty, do školy chodila jen v onucích, příbuzná kterou po cestě navštěvovala jim půjčovala alespoň v zimě boty. Když jsem teď dělal fotku mých bot, tak jsem vynesl k focení 11 párů bot a ještě tři pracovnější páry jsem raději nenosil a dvoje boty teď musím nově koupit. Za dvě generace tedy solidní pokrok. Někdo by se mohl divit proč mám tolik bot, je to dáno tím že hodně běhám a boty na běhání mají nějakou dobu výdrže, vizuálně vypadají dobře, ale třeba jim funí podrážka, nebo už tolik nepruží jak pružili a když v nich běhám velké objemy kilometrů, tak je raději vyřadím a pořídím nové. Jen ty staré je škoda ještě vyhazovat, tak se mi hromadí. Teď mám boty na silnice do terénu na další sporty, takže bot přibývá a přibývá. Teď mě čeká investice do nových tanečních bot (společenských) a trailových do terénu. Loni jsem nachodil či naběhal po silnicích, kopcích něco přes 2100 km, to někteří nedávají třeba ani za deset let. A kde je normální chůze v botech v práci po městě atp... Tak i proto mám tolik bot.print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět

Tyjo, pěkná hromada bot :) Ale připoměl jsi mi, že bych měl pomalu ale jistě začít běhat, když už venku není sníh ani led. Ty začátky jsou vždycky nejhorší, pak už to jde samo :)

odpověděl(a)

jj začátky po pauze jsou vždy náročné, proto je lepší neskončit. I když je pravda že teď v těch velkých mrazech jsem běhal minimálně.

, - odpovědět

Nad počtem bot se nezastavuji, sám jich pár mám ,) ale koukal jsem, kolik jsi toho naběhal. To je v průměru více jak 5 km / den, to je poměrně dost. 5 km na jeden zátah jsem dával naposled na základce ,) Tak ti přeji zdraví a ať se běhá podle plánů a chuti.

píšu blog a nejen o affiliate: novachalupa.cz

odpověděl(a)

Ahoj vítam tě tu, tvůj blog se zájmem sleduji a k běháni, je to super sport, časově tě neomezuje, jdeš běhat když máš ty čas a chuť, levná záležitost doporučuji.


Turkův blog

Kamil Staš

Informace o mně
Já a živnostník

Menu

DoporučujiDárky pro muže
Dárek k padesátinám
Dárek k narozeninám
Toskánsko, Itálie
Frýdek-Místek
Žraločí chrupavka

Spřátelené blogy

http://opicinoviny.cz/
http://mkurri.cz
http://www.zkusmo.cz/
http://nogol.cz/blog/
Manuel Nuněz
http://mkurri.cz

Twitter