Kategorie: Novinky, Čajovny, Internet

Téma čaj a mé internetové stránky

Čaj miluji, je to příjemný nápoj,
umí nakopnout, povzbudit, člověk
se na něj těší, vychutná si ho.

Kamarád chystá eshop s čajem a plánuje tam afillate program. Tak jsem teď nějakou dobu uvažoval zdali se nepokusím pochytat nějaký traffic hledajicí informace o čajích.

Uvažuji o tom takto.
Chtěl bych jsem se vrhnout ještě na jedno téma, mělo by to být téma které mě baví a není to malé téma. Uvažoval jsem udělat buď stránky o běhání (ultra trail) je teď hodně na vzestupu, nebo jít psát o čaji. Obě témata mě lákají. Vím že jak se do téma víc pustím, tak získám další zkušenosti z onoho oboru, což bude další přínos. Nakonec vyhrál čaj nad během. A to z několik důvodů. Asi těžko bych u běhání psal o zkušeností s x výrobky, boty si pořizuji jednou za čas. U čajů si mohu koupit menší vzorek a hlavně celé to nové portfolio budu mířit na lidi co objevují krásu, zdraví čaje. Nebudu zase tolik psát pro čajové gurmány, ti už si nakupují u svých zdrojů a ví o čaji mnohem víc než já kdy budu vědět. Další důvod proč chci psát o čaji je ten, že naše země má solidní čajovou kulturu a díky tomu mohu čerpat informace z mnoha zdrojů. Můj cíl je totiž mít stránky o čaji i v angličtině a cílit později affilate na nějaký anglický eshop. Zde se dostávam k tom většímu tématu, protože lidí kteří mají rádi čaj u nás zase není tolik. Ale ve světě jich bude trochu víc.

Takže článků o čaji na tomto blogu ubyde. Založím si další blog, který bude čistě o čajích. Abych s ním lépe cílil na klíčová slova.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, o čaji odpovědět

Kdysi jsem o čaji psával... Myslím, že to dalo tak 10 článků, docela mě to i bavilo, otázka je, jestli to ale někdo četl 5
Nejzábavnější byly čajové výpravy, tam se daly udělat i krásné fotky...

Třeba nokturno.net/prohlizec.php?id=1697 nebo nokturno.net/clanek.php?clanek=383

, - odpovědět

Tak to jsem zvědav, rád se přiučím něco nového. Čaj mám sice rád, ale jen tak okrajově. Mnohem raději mám kávu. A právě mi docela vrtá hlavou, co vše se dá o čaji psát. Jako milovník kávy jsem vyplodil maximálně jeden článek o tom, jak kávu připravuju :) Ale představa, že bych tomu věnoval celý blog...to bych asi nezvládl :)

Mimochodem, máš někde pohromadě seznam všech tvých webů?

odpověděl(a)

Viz komentáře pod článkem Blogy které rád čtu - o internetu, podnikáni ať se neopakuji.


Turkův blog

Kamil Staš

Informace o mně
Já a živnostník

Menu

DoporučujiDárky pro muže
Dárek k padesátinám
Dárek k narozeninám
Toskánsko, Itálie
Frýdek-Místek
Žraločí chrupavka

Spřátelené blogy

http://opicinoviny.cz/
http://mkurri.cz
http://www.zkusmo.cz/
http://nogol.cz/blog/
Manuel Nuněz
http://mkurri.cz

Twitter