Kategorie: Novinky, Fotografování

Fotomise na www.odcloneno.com

Dnes už každý z nás vlastní fotoaparát,
stále více z nás má digitální zrcadlovku.
Ale ruku na srdce, kdo z nás kromě pár

nadšenců vydrží elán chtít se stále více zlepšovat při focení. Každý z nás si projde nadšeneckým období, kdy cvakáme vše co vidíme, pročítáme manuály jak fotit tu či onu scénu. Ale časem foťák odložíme a bereme ho do ruky jen když je třeba. (výlety, rodinné oslavy, atd...) Asi je to takhle správně, pokud se focením nebudem živit, nebo to není náš nejlepší koníček, ale proč si nezlepšovat v kompozicí, provedení, pohledu na téma i mimo chvíle kdy “musíme” fotit. Pokud hledáte výzvu a chcete se ve fotografování zlepšovat tak určitě koukněte na Fotomise, které na blogu Odcloneno.com probíhají. Na tomto blogu nejsou zajímavé jen Fotomise, ale to určitě zjístite sami.

Fotomise
Jednou za 14 dní je vyhlášeno téma Fotomise a ja na vás jak dané téma zachytíte. Za týden Michal Fanta autor blogu napíše tipy jak by se dalo téma zpracovat, zachytit. A za 14 dní vybere nejpovedenější snímky, okomentuje co by na nich zlepšil, případně změny provede, zadá se nové téma. Celá skupina kolem odcloneno.com funguje na Flickru, takže se naučíte pracovat i s Flickrem.

Poslední prosincová fotomise i s novým tématem na začátek ledna. Doporučuji všem kteří se chtějí ve fotografováni zlepšovat zapojit se.

PS: měním sekci fotovýlety na tomto blogu na sekci fotografováni a chtěl bych psát i o úvahách nad fotomisemi.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Turkův blog

Kamil Staš

Informace o mně
Já a živnostník

Menu

DoporučujiDárky pro muže
Dárek k padesátinám
Dárek k narozeninám
Toskánsko, Itálie
Frýdek-Místek
Žraločí chrupavka

Spřátelené blogy

http://opicinoviny.cz/
http://mkurri.cz
http://www.zkusmo.cz/
http://nogol.cz/blog/
Manuel Nuněz
http://mkurri.cz

Twitter