Kategorie: Novinky, Kultura

Colours of Ostrava 2012 začnou za 200 dní

Už jen 200 dní do začátku 11. ročníku
Colours of Ostrava. Tento ročník bude
hodně zlomový.

Proč zlomový? Každý rok se festival posouval k lepšímu, ale 11. ročník se stěhuje ze svého tradičního místa na Černé louce a Slezskostravském hradu na nové a to do areálu Dolní oblasti Vítkovic. Toto místo je úžasné svou atmosférou a bude ještě úžasnější po plánované úpravě. Po ohlášeni nového místa se rozpoutala velká diskuze zdali to je bonus, zdali to celou akci nepohřbí. Můj osobní názor je nepohřbí, organizátoři určitě zvážili možnosti nového areálu, než na změnu místa kývli. Kromě nové atmosféry Vítkovic je důležíté že nový areál bude větší a pohromadě. (35000 lidí oproti 25 000) Tím pádem může festival dále růst a svým růstem se vrátit přes Novou Karolínu zpět na Černou louku. Ale to za několik let.

Kdo přijede na 11. ročník Colours of Ostrava

I když je prosinec, tak kapely a zpěvačka kteří jsou oznámení stojí opravdu za to koupit si vstupenku již teď. Ono se to vždy vyplatí dřív, neb každý měsíc zdraží vstupenka o 100,- Kč, tedy pokud se dřív nevyprodá pro daný měsíc, potom zdraží i dříve.

Bjork - co dodat, její nový projekt s Tesla transformátorem slibuje naopakovatlný zážitekThe Flaming Lips - vypadá to na neuvěřitelnou show, kapela hrající psychedelický rock. 3 Grammy, pro své podiové ztvárnění zařazena do výberu 50 kapel světa, kterou musíte vidět než zemřete.Parov Stelar - kapela hrající electroswing, tato ohlášená hvězda mi zatím udělala největší radost. Rád je poslouchám a nemohu se dočkat až budeme na jejich koncertě trsat do roztrháni těla.Portico Quartet - bude to super poslechovkaKronos Quartet, Pohjonen, KosminenTamikrestNa prosinec celkem nášup lákavé muziky, už jenom tyto kapely slibují neopakovatelný zážitek . Je neuvěřitelné, jak Colours of Ostrava ohlašují jednu zahraniční kapelu z druhou, který jiný festival u nás toto dělá?

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Jméno
Předmět
Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Nebyly přidány žádné komentáře.

Turkův blog

Kamil Staš

Informace o mně
Já a živnostník

Menu

DoporučujiDárky pro muže
Dárek k padesátinám
Dárek k narozeninám
Toskánsko, Itálie
Frýdek-Místek
Žraločí chrupavka

Spřátelené blogy

http://opicinoviny.cz/
http://mkurri.cz
http://www.zkusmo.cz/
http://nogol.cz/blog/
Manuel Nuněz
http://mkurri.cz

Twitter