Kategorie: Novinky, Internet

Letem internetem 5

Boom blogů o internetovém podnikáni
pominul, RSS čtečka stále víc mlčí.
V poslední době jsou samé pohřby...


a ne jen ty blogů. Nicméně i tak se mezi blogy objevil jeden který stojí za to a to blog www.inwebstor.cz od člověka, který buduje svůj pasivní příjem a otevřeně mluví o postupech, ale nejen to. Zveřejňuje analýzy, grafy na téma budovaní pasivního příjmu, jak nakupovat weby, jakou raklamu. Což jsem ještě na českém webu nikdy neviděl. Vše precizně zpracováno a podáno.

Pokud hledáte podobné články, tak doporučuji sledovat i rss agragátor na www.rss4.biz je to taková obdoba weblogů, kterou určitě znáte z Lupy.

Jak jsem jel v srpnu na dovolenou do Itálie, nastavil jsem si u T-mobile tarif 24 hodin či 3 Mb dat za nějaký malý peníz. Po dovolené jsem tento roaming nerušil. Nedávno jsem šel do Beskyd a tam i když jsou hranice se Slovenskem či Polskem třeba 30 km od vás, sem tam člověk chytí i jiného operátora než českého. Na mobilu zrovna běžel sport tracker Endomondo , který komunikuje s internetem. Tak jsem si zase zaplatil tuto službu a to nechtěně, tak pozor na to. Mimo to před odjezdem do Itálie jsem si dával max. útratu za měsíc 1000,- Kč ať mě něco nepřekvapí a ono ejhle účet přišel větší.

Na uloz.to se objevil film Czech made man, který pojednáva o Denny007, ten měl prý nepsanou úmluvu s podobnými servery že se film zde neobjeví. Což se stalo a Denny007 vyrazil do války. Více z válečné fronty můžete číst od válečneho zpravodaje Draga na www.cn130.com .

Ještě bych rád znovu zmínil slevový server pumba.cz odkaz si nezaslouží, spíš něco jiného. Server dluží peníze na všechny strany. Nereaguje na emaily, telefony neberou, sídlo prý už neexistuje. Příspěvky v diskuzi kde si lidé stěžují a domáhají svých peněz jsou buď mazány, nebo poupravovány, takže pozor ať se nespálíte taky, protože slevy stále nabízejí.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Turkův blog

Kamil Staš

Informace o mně
Já a živnostník

Menu

DoporučujiDárky pro muže
Dárek k padesátinám
Dárek k narozeninám
Toskánsko, Itálie
Frýdek-Místek
Žraločí chrupavka

Spřátelené blogy

http://opicinoviny.cz/
http://mkurri.cz
http://www.zkusmo.cz/
http://nogol.cz/blog/
Manuel Nuněz
http://mkurri.cz

Twitter