Kategorie: Novinky, Internet

Letem internetem 3

Tipy, krátké zprávy, názory nad
zajímavými věcmi, které mě na
internetu zaujaly.

Nedávno české internetové média ukázaly, jak se dá dívat na jednu věc dvěma úhly pohledu. V krátké době vyšly dva úplné rozdílné pohledy na rozvoj Ostravy. U těchto zpráv jde vidět, jak snadno se dá vytvářet image značky, města, akce.

článek na aktualne.cz
článek na idnes.cz

Když jsme u té značky, tak do blogosféry vlítl Petr Janík, v minulosti více známý pod nickem MalýJarda. Po nějaké odmlce se svým osobitým způsobem stáva opět nepřehlednetulný. Na svém novém blogu http://www.owww.cz píše o stránkách, tvorbě stránek, portfolia, ale i lidech. Dosti bez servítek, tak jak to vidí, ukazuje detaily, což jsem na blogu už dlouho neviděl. Každý píše jen povrchně. Držím palce ať mu to vydrží a pokud někdy uvažujete, proč Petr píše a chová se tak jak se chová potom koukněte na Digit http://www.digit.cz/2008/12/07/digit-23-jak-se-ze-jmena-dela-znacka-na-internetu/ je tam pěkně vysvětleno jaké jsou způsoby při budováni značky.

Zajímavý projekt rozjel i Pavel Říha a to blog Starcův příběh: Příběh, který píšete vy. Pomalu tam vzniká příběh starce a jaký bude je a jen na lidech co ho píši. Po krátkých úsecích se autoři střídají. Zkusil jsem napsat 4 díl a poslat ho Pavlovi, ale zatím nebyl zveřejněnl. Doufám že jsem to moc nepřehnal s posunutí příběhu. Uvidíme jak se bude příběh vyvíjet. http://starcuvpribeh.tumblr.com/

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Jméno
Předmět
Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Nebyly přidány žádné komentáře.

Turkův blog

Kamil Staš

Informace o mně
Já a živnostník

Menu

DoporučujiDárky pro muže
Dárek k padesátinám
Dárek k narozeninám
Toskánsko, Itálie
Frýdek-Místek
Žraločí chrupavka

Spřátelené blogy

http://opicinoviny.cz/
http://mkurri.cz
http://www.zkusmo.cz/
http://nogol.cz/blog/
Manuel Nuněz
http://mkurri.cz

Twitter