Kategorie: Novinky, Úvahy

Mimozemská zpráva o stavu lidstva na planetě Zemi

Takhle nějak by mohla vypadat
zpráva nějakých mimozemských
civilizací sledující vývoj lidstva.

Hlášení z pozorovaní rezervace zvané Země. Rezervace Země byla ponechána k volnému vývoji, pro účely sledováni možného vývoje inteligentní rasy v téhle části vesmíru. Inteligentní rasa zvaná lidé se v posledních stoletích začala opět silně rozvíjet, byla tažena reformami v duchovní sféře a hlavně levnou energii. Lidé se naučili užívat levně dostupné energie ropy. Díky rostoucímu blahobytu celé populace planety země, ale tato levná anergie je už nedostatková. Bohaté státy v šlépějích již několika vzniklých říší v minulosti, neunášejí svůj dosažený blahobyt k posunutí smyšlení lidí a lidstva dál a lidsto spirálovitě upadá do energetické krize, protože kromě levné energie v podobě ropy se ještě odkloňuje od další levné energie a to jádra. Takže je pravděpodobné, že svou populaci planeta neutáhne. Aby toto překonala nemá v dobré kondici své nejvyspělejší státy, ty totiž bojují se svými problémy, jak udržet svůj blahobyt. Což se jim nepovede. Upouštějí tedy od vědeckého posouvaní lidstva kupředu, takže můžem sledovat období nám známe před cca 1500 lety kdy padla poslední říše která tahla lidstvo kupředu a to Řím.

Přepokládaný vývoj:
Lidstvo po opakovaném rozvoji blahobytu upadne do dlouhé doby útlumu. Ale stále bude pokračovat v sinusoidním vývoji vzhůru. Možná už při příštim rozvoji dospěje k nejlepšími zdroji energie a to absolutní informovanosti. Prozatím je to pro lidi ale nepochopitelný zdroj a není se co divit, je teprve ve fázi kapitalismu a autoritařských režimů. Nicméně lidstvo si aktivně rozvíjí svou sít vědomostí, kterou pojmenovali internet, mají ještě dlouhou cestu k dokonalosti své sítě, ale je to základ pro zdroj energie absolutní informovanosti.

Pro čtenáře naši zprávy co neví co to je absolutní informovanost vysvětlím. Je to stav společnosti, kdy žádné informace nejsou tajné. Což vede k absolutní úspoře energie, pokud bych to měli rozvést, systém ví absolutně vše o vás a vy víte vše o systému, svém okolí. Tzn společnost přesně ví váš přínos do ní a vy můžete čerpat z této společnosti váš přínos. Vše se rozděluje bez zisku, spravedlivě, ale oproti třeba systémům známym pod jménem komunismus podle zásluh. Další výhodou všeho je společnost nevyrábí špatné výrobky, protože se ví co je dobré. Příklad člověk netráví zbytečný čas čtením něčeho co se mu nelíbí, nebo neocení, systém zná jeho povahu zájmy. Tak samo docházi k idealnímu výrobě, rozvoji společnosti. Celý systém nelze shrnout do pár vět. Jednotlivé civilizace k ní spějí dlouhou dobu, protože na toto je třeba se reformovat na všech frontách.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Turkův blog

Kamil Staš

Informace o mně
Já a živnostník

Menu

DoporučujiDárky pro muže
Dárek k padesátinám
Dárek k narozeninám
Toskánsko, Itálie
Frýdek-Místek
Žraločí chrupavka

Spřátelené blogy

http://opicinoviny.cz/
http://mkurri.cz
http://www.zkusmo.cz/
http://nogol.cz/blog/
Manuel Nuněz
http://mkurri.cz

Twitter