Kategorie: Internet, Novinky

Hofyland

Pohled na mnou nejoblíbenější stránky na internetu.

Hofyland

Pominu- li socialní sítě, tak se v poslední době vyrojilo plno phpBB fór na různé cílené témata, diskuze kvetou i pod články zpravodajských serverů. A někde mezi těmi dvěmi polohami (specialní zaměření, tlacháni o ničem) jsou dle mého diskuzní fóra. Je jich na internetu taky dost, často na nich sídlí nějaká komunita (pískaři, lyžaři, hráči toho či onoho). Většinou člověk přijde na tenhle server za svou komunitou , nebo za někým známým. Oproti specializovaným fórům, si ale člověk může najít i něco jiného, než diskuzi své komunity. A v tom vidím sílu diskuzáků.

Hofyland přitáhl komunitu hráčů reddragonu, hattricku, lidé kolem larpu, moderních deskových her a určitě plno dalších, to už je solidní základ na to, aby tam probíhala diskuze, i mimo tyto témata. V poslední době se po letech vývojové stagnace začal vyvíjet. Když se kouknu na jiné diskuzáky, tak má našlápnuté stát se ještě víc využívanější, je otázka zdali dokáže vzdorovat socialním sítím. I když v důsledku sama má tyto prvky.

V roce 2001 jsem začal hrát textovou strategii reddragon, tehdy kdo se chtěl o hře bavit, domlouvat se, řešit diplomacii, musel se zaregistrovat na diskuzní server cyberspace. Pak z nějakého důvodu padl a lidé se rozešli na různé diskuzní servery. Reddragon už měl své fórum, nicméně hráči si měli co sdělovat i mimo něj a systém diskuzních serverů byl příjemnější, takže se celá komunita přesunula na hofyland.cz . V té době hodně oblíbená hra, přinesla hofylandu dostatek diskutujících. V té době bylo serveru plno, často se vedly diskuze který je dobrý, který nabírá jaký trend vzpomínám na články JitkyCL. Dnes už reddragon nehraji, ale hofyland mi přirostl k srdci. Většina mých známých tam je, takže komunikaci řeším skrze něj. To je můj dlouhodobý pohled na tenhle server. Kdyby chtěl někdo nahlídnout, mohu mu poslat svou pozvánku, což je jeden s filtrů proti spamerům.

Statistiky

26.3.2009
Počet uživatelů: 17 138
16:oo Lidí online 1264
Aktivních příspěvků:2 340 582
Počet příspěvků za existenci:28 263 392
Počet klubů: 6 267


Za den 25.3.


Počet příspěvků: 8 423
Počet mailů: 5 756
Refreshu: 144 180

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět

http://tinyurl.com/dlxeoh


Turkův blog

Kamil Staš

Informace o mně
Já a živnostník

Menu

DoporučujiDárky pro muže
Dárek k padesátinám
Dárek k narozeninám
Toskánsko, Itálie
Frýdek-Místek
Žraločí chrupavka

Spřátelené blogy

http://opicinoviny.cz/
http://mkurri.cz
http://www.zkusmo.cz/
http://nogol.cz/blog/
Manuel Nuněz
http://mkurri.cz

Twitter